Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a dagadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a dagadt barátnőm, állandóan szidja a vékony lányokat és a férfiakat?

Figyelt kérdés
Barátnők vagyunk és mostanában elég frusztrált, mivel nem tud lefogyni és így férfi se akad neki, hozzátenném nem jó neki senki, mindenkiben csak a rosszat látja, nagyon felszínes..kezdem már unni.
2017. márc. 17. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Mondd a dagadónak, hogy ne zabálja a Mekis szemét kaját és hordja el magát futni heti 3-4x. Nem bírom a mohó, mértéktelen, igénytelen disznókat! :) A kövér nők mindig roppant agresszívak, ha megfigyeled.
2017. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő is az, teljesen kifordult magából:(
2017. márc. 17. 20:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátaimmal merek őszintén beszélni, és elmondani a véleményemet - ezért a barátaim.

A helyedben neki is elmondanám, hogy sajnálom, hogy nem úgy halad a fogyással és a magánéletével, ahogy akarna, de ez nem ok arra, hogy utálkozzon, és a világot hibáztassa a sikertelenségéért. Valamint megkérném, hogy legalább a jelenlétemben ne csinálja, mert engem zavar.

2017. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Múltkor mikor voltunk bulizni egèsz végig csak ült és telefonozott még táncolni se jött oda hozzánk.:(
2017. márc. 17. 20:55
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Mondd neki, hogy az irigység még nem fogyasztott le senkit!
2017. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha elvileg a barátnőd,miért beszélsz róla ilyen stílusban?Oké,haragszol rá,de akkor se kéne.Ha az első 3 hozzászóló stílusában oltogatod,nagy eséllyel azt fogod elérni,hogy verbálisan agresszív lesz veled és valahol jogosan elhajt egy női rokonodba.Nagyon kevés kövér embernél érsz el célt a sértegetéssel,ugye tudod? Mert arra már immunis,még akkor is,ha valahol jogosan ezt kapja minden második embertől,tehát evvel hatni már hatástalan vagy.

Mit tudsz,mikor kezdett el gyarapodni,vagy mihez köthető?Előte sportos volt,vagy ha mást nem,a kajálására odafigyelt?Vagy valamivel kevesebb szemét kaját evett?Itt lesz a kutya elásva és valahol itt kell próbálkozni,ha tényleg segíteni akarsz neki.

2017. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

*tehát evvel már hatástalan vagy.


Bocsi,rosszul küldte el.

2017. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Akkor miért a barátnőd még?

Vigyázz, mert tipikusan az ilyen nők azok, akik ha látják más boldogságát, akkor mivel nekik nincs kapcsolatuk, addig kavarnak, amíg a másikét is tönkreteszik, vagy eleve lebeszélik a barátnőiket minden pasiról.

2017. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Gyerekek.

Én már 4 évvel ezelőtt életmódot váltottam, fogytam, csinosodtam is rengeteget az akkori alakomhoz képest. Utána sajnos visszajött néhány kg(közel sem mind), és ezeket még az első diétámnál keményebb(úgy, hogy hónapokig egy müzliszeletet sem engedtem meg magamnak, mert tartalmaz cukrot) diétával és mozgással sem tudtam lefogyni. Nem tudom, miben változott a szervezetem, akkor leolvadtak a kilók, pedig hétvégén azért ettem az almás süteményből is, most valamiért nem jött össze.

Ettől függetlenül tartom, hogy igen is értek az egészséges életmódhoz, ennyi év alatt nagyon sok tudást sikerült felhalmoznom.


Aztán ott van az unokatestvérem, aki nálam is keményebben tolta. Ő eléggé hasonlít az apai mamájára(aki nem a közös mamánk volt), arca meg testalkatra is. Kemény diétát tartott mindig is, és kifulladásig csinálta azokat az edzésprogramokat, amelyeket profik készítettek, és emberek ezreinél, tízezreinél beváltak. A bőre szép feszes, de a ruhamérete még mindig nagy. Gimnáziumban egy osztályba járt egy lánnyal, aki fehérlisztes zsemlés, párizsit szendvicsből evett meg ötöt a tanítási idő alatt, közben a büféből cukrosabbnál cukrosabb kakaós csigákkal, csokikkal tért vissza. Ez a lány cérnavékony volt, egy deka fölösleges sem látszott rajta, még evés után is lapos maradt a hasikája. Egyébként ezt én is nap mint nap látom, cérnaszálak eszik a pizzát(nem a szénhidrát-csökkentett meg teljes kiőrlésű tönkölylisztes verziót ám!) vagy hozzák a TUC kekszet, ami nem a CH- és kalóriaszegénységéről híres, és természetesen magukba tömik az egész csomagolással, nem az, hogy naponta egyet-egyet.


Szóval ne kezdjünk már el ítélkezni a kövér emberek fölött, ha te úgy látod, hogy a te kövér barátnőd VALÓBAN mindent megtesz a fogyásáért, és kizárt, hogy zugevő legyen, akkor javasolj számára megoldást, mégpedig orvosi vizsgálatot. Ha valaki mindent megtesz érte, és becsületesen betartja a táplálkozási szabályokat és edzéseket, és mégsem tud fogyni, akkor lehet, hogy szervi oka van, általában a pajzsmirigy szokott lenni a ludas. Esetleg amit még javasolhatsz neki, az a vércsoportvizsgálat. Ha már tudja, hogy ő melyik csoportba tartozik, akkor már csak egy lépés onnan a vércsoport diéta, amiből megtudja, hogy az ő szervezetének mi lenne a legjobb tápanyag, és mi az, ami számára kerülendő. Én például 0-s vagyok, és meglepődtem, amikor a diéta azt írta, hogy nekem még a teljes kiőrlésű zabliszt meg a bulgur sem jó(a zabot a fittek a fehér búzaliszt helyettesítésére használják, nagyobb a rosttartalma, egészségesebb. A bulgur meg egészséges köret mondjuk tarhonya helyett.)


Habár amikor még kezdő voltam, és olvadtak le rólam a kilók, kukoricaliszttel paníroztam a rántott husit(a zsemlemorzsa is játszott még), mégis eredményes voltam. Pedig elvileg a kukorica nem annyira jó a cukortartalma miatt, meg gyorsan is szívódik fel.


Erről ennyit. Először mindenképp vizsgáljátok azért át, hogy a barátnőd jól táplálkozik-e, ha te sem értesz hozzá, akkor forduljatok dietetikushoz, a sportot illetően pedig a személyi edző tud segíteni. Ha a diéta és az edzés már tökéletes, mégsem fogy, akkor pedig további kivizsgálások kellenek, azt hiszem, ezeket a gasztroenterológián végzik el rajta.


Amennyiben meg a barátnőd és igazán szereted barátként, a degradáló hangnemet felejtsd el kérlek! Ha fontos a barátságotok, akkor segítesz neki. Tudom, hogy a panaszkodást meg rossz hallgatni, DE valószínűleg ő érzi magát a legrosszabbul, és sokszor bele sem gondol, hogy mit mond. Természetesen ezt is meg kell vele beszélned, de nem úgy, hogy "Fogd már be, te dagadék", hanem úgy, hogy "Figyelj, tudom, hogy ez neked rossz, de ettől még nem kell másokat bántanod, mert ezt nekem is rossz hallgatni. Kitalálunk egy megoldást mindenképpen."


21/L

2017. márc. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ajánlj neki egy diétát meg sportolást. És legalább próbáljon meg még egyszer fogyni.

Ne másokban keresse meg a hibát hanem magában.

Ha meg nem változik hagyd ott a francba. Ne haverkodj vele.

2017. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!