Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok! A sok szentfa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok! A sok szentfazék aki itt morális bálványként osztja az észt vajon hányszor csalta már valamelyik párját?

Figyelt kérdés
anonim az oldal nem szégyen beiismerni!

#megcsalás #morális bálvány #erkölcshuszár
2017. márc. 18. 00:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
7 jó nagy ribi vagy. 23 évesen ennyi faszid volt ,gratulálok...
2017. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Nem vagyok erkölcsi bálvány, elváltam, most szex kapcsolatban vagyok, de sosem csaltam meg senkit és később sem tervezem.
2017. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

0.


Én vállalnám ha félredugtam volna, de nem így van...szóval biztosan nem fogok mást állítani.

Személy szerint el sem tudom képzelni, hogy milyen jellem kell ahhoz...hogy valaki képes legyen szembeköpni önmagát és a párját. Őszintén nem tudom. Voltak kísértések az életemben, de soha...eszembe sem jutott, hogy meg is lépjem őket.

2017. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
79%
Miért gondolja bárki is, hogy a hűség már nem létezik?
2017. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Eppen kezdodo kapcsolatomba belecsuszott az exkapcs lezarasa,fizikailag is,egy nyaralaskor.Csak igy tudtam tiszta lappal erzelmileg elkezdeni azt a kapcsot.Ez elott-utan soha nem csaltam senkit es nem is tudom elkepzelni.
2017. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
86%

#24 Azért, mert annak, aki nem képes hűséget tartani, annak könnyebb azt állítani, hogy az már nem is létezik és blabla a többiek meg mind hazudnak. Voilá! Ilyen egyszerű. Egyből úgy érzi, hogy tisztára van mosva, mert a többiek hazudnak valójában és a valóság nem az, aminek mondják, vagy ami egész konkrétan.


Nézd pl a #14-est. Ő azt írja képtelen a hűségre, és hogy mi is csak hazudunk, meg kamuzunk... BEZZEG ő bevallja :)

Úgy tűnik ő egyből elkönyvelte, hogy ez egyébként is képtelenség és, aki mást állít az hazudik... Ez a valódi önmagadnak hazugság, és a valóság helyett egy saját kis világ felépítése, ami eltorzult már. És ami új építő anyag, és nem illik bele ebbe a torz világba, azt valahogy beletorzítják, belemagyarázzák az egészbe, hogy illjen... "Azt mondják hűségesek?... áh csak hazudnak! "


És kész is :)

2017. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Én sem csaltam még meg senkit, és helytelen dolognak is tartom, de az ember esendő, szóval nem ítélkezem kapásból, ha kiderül valakiről, hogy elkövette már ezt a hibát. Úgyis mindenkinek a saját lelkiismeretével kell elszámolnia.
2017. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
21%

Ilyen kérdésre csak 70 felüliek válaszolhatnak értelmesen. A hosszú házasságok 80%-ban van megcsalás, statisztika.


De a 21 éves válaszoló, másfél éves kapcsolattal a háta mögött (másfél évig a még a szerelem is kitart), legalább mosolyt csalt az arcomra.

2017. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
45%

Én negyven évesen válaszoltam, és szerintem ha valaki csaló típus az addigra már ki szokott derülni. Nem érdekelnek a statisztikák, mert soha sem pontosak,ha megkérdeznek 10 embert hogy szeretik-e a mákos tésztát és 9 igennek válaszol, akkor statisztikailag az emberek 90%-a szereti. Közben meg lehet hogy csak 5 vagy 10 a valóságban.

Ez egyszerűen elvi kérdés.

2017. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Normál, komolyan vehető statisztika esetén nem tíz embert szokás megkérdezni, hanem jóval többet. De nyilván annak hiszel, akinek akarsz.
2017. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!