Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MORÁLIS KÉRDÉS! Mit tennél ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MORÁLIS KÉRDÉS! Mit tennél ha kiderülne a párodról, hogy kisebb korában (10 évesen) állatokat ölt?

Figyelt kérdés
Cicákat.
2015. szept. 4. 00:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Tigris elé vetném. Karma!
2015. szept. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
akkor a mészárosokat is el kell itélni?
2015. szept. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 I Transpire ***** válasza:
80%

Szakítanék azonnal.


Szerencse, hogy ez esélytelen, mert állatbolond (azon belül még külön cicabolond is) párom van. :)

2015. szept. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
Ugyanúgy furának tartanám mintha 5-10 macskája lenne. Ha leszokott róla nem kizáró ok.
2015. szept. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Kézen fognám,és elvinném egy pszichológushoz,ez nem normális dolog.

Kérdés,felnőttként milyen ember vált belőle.

lehet én vagyok túl galamblelkű,de 10 évesen el nem tudtam volna magamról ilyet képzelni,és most sem.

2015. szept. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudnék ilyen emberrel még csak egy légtérben sem lenni, úgyhogy viszont látásra, segítenék esetleg összecsomagolni, ezen kívül mást nem tennék.
2015. szept. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos aki gyerekként állatokat képes ölni, abban nagyon komoly elfojtott indulatok vannak. (Kivéve, ha mondjuk mások vitték bele, de akkor meg túlzottan befolyásolható.)

Szóval nálam ez kizáró ok lenne.


A páromról viszont határozottan tudom, hogy gyerekkorától kezdve rajong az állatokért, és inkább attól szenvedett, ha mások bántották őket.

2015. szept. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Bármilyen defektet el tudok viselni, de a gyengébbekkel való öncélú kegyetlenkedést és ölést nem. Akármikor tette az illető.. ha véletlenül tette, mert nem tudta, fájdalmat/halált okoz, akkor túllépnék rajta. Ha tudatában volt annak, amit tesz, nem tudnék rá többé ugyanúgy nézni. A pszichopatáknál már gyerekkorban megmutatkozik ez a viselkedés, persze kiváltó oka is van (többnyire családi háttér), de az nem változtat semmit azon, hogy a hajlam ott az emberben. Nem tudok bízni olyan emberben, akinek nyilvánvalóan el van állítva néhány szelep a fejében. Mivel többnyire nem is tudják, hogy baj van velük, bármilyen döntésükben megmutatkozhat a kiszolgáltatott személlyel szembeni gátlástalanság.
2015. szept. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%

Nekem is szakító ok.

Volt egy barátom, ő csak hagyta, hogy az anyja átvigye az 1-2 hetes kiskutyákat a szomszédba agyoncsapni, azonnal kidobtam.A múltban történt gyilkolászást se tolerálnám.

2015. szept. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
Nos,nálunk vidéken nem volt mese, sokszor jöttek idegen macskák is a mieink mellé, aztán volt, hogy nálunk leellettek. Sajnos, nem sajnos mentek a hideg vízbe, ha nem találtunk nekik 2 nap alatt gazdákat. Kegyetlen dolog, de még ilyen esetben azt mondom okés, de ha szórakozás céljából ölt állatokat, szerintem az már nem elfogadható.
2015. szept. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!