Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy a barátnőm elmondja, hogy ez meg az a srác bejön neki?

Figyelt kérdés
2017. márc. 18. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem viszi túlzásba és nem csak meg akkor had mondja. Te meg kezd el mondogatni neki hogy neked milyen csajok jönnek be.
2017. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Háát. Én max akkor mondom el egy srácról a véleményem ha a párom kérdi. De akkor is visszafogottan. Párom ugyanígy a csajokkal. Ritka, hogy kitör akármelyikünkből is, hogy hű de jól néz ki (mondjuk nem feltétlen úgy, hogy ő csak a csajokra, belátja, ha lát egy jó pasit)
2017. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem
2017. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Furcsa. Mi egy-két színészt és színésznőt beszéltünk át, de azt pl nem tudom elképzelni, hogy az utcán mellettünk elhaladóra vagy egy közös ismerősre csorgassam látványosan a nyálam.
2017. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy normális-e, de ezek szerint ez csak egy ártalmat gondolat. Ha lenne bármi valóságalapja a megcsalás lehetőségének, hidd el, nem mondaná :D
2017. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is elmondom a férjemnek, mert mindent megbeszélésünk. Attol, hogy bejon vki meg nem azt jelenti, hogy agyba bujok vele.
2017. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!