Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szívás az élet, ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívás az élet, ugye?

Figyelt kérdés

3 éve egyedül, egy kapcsolatom volt, egyetlen komolyabb, egy fiatal lánnyal. Aki nem mellékesen állandóan csavarogni akarna és nem is tanul.

Anyja halála után eltiltották, majd ott hagyott. De nem mellékesen utánam is tiltották további dolgoktól.

Tudom, hogy selejt vagyok, hogy fáj még mindig egy ilyen tudatlan fruska hiánya, de egyszerűen nem tehetek róla, de hiába nézek rá másra, már nem érdekelnek egyáltalán.


Tudom, hogy már-már beteges lesz, de igazság szerint a mai napig emlékszem a lánynak az online naplójára és tudom, hogy piszkosul 4 tantárgyból áll bukásra. Hallottam pletykákat, hogy nem akar tanulni és csak csavargáson jár az esze.

Őszintén, ki lenne olyan közületek srácok, aki komolyat tervezne egy ilyen lánnyal? Szerintem a legtöbb pasinak csak lyukat jelentene egy rövid időre és dobná... igazam van?

Vagy van olyan aki ennek ellenére, hogy nem tanul, még is komolyat akarna vele?

Most együtt van egy sráccal, de őszintén szólva nem is értem mit eszik rajta a srác, de most komolyan.. néha én se tudom, hogy mit ettem. Vagy miért is hiányzik. Már mint szerettem a társaságát, hogy aranyos volt velem, csak na... meghülyült.


Nem ismerem a srácot, annyit tudok, hogy melyik gimnáziumba jár, de hogy hány éves, illetve hanyadikos, milyen tanuló, azt nem igazán vágom.

Ő egy elég népszerű srácnak tűnik, jól néz ki, helyes, jó képű, jobb testem van, mint nekem volt..

Több barátnője is volt mint nekem. Nem tűnik buta srácnak, mert igazság szerint műveltnek láttam.

Szerintetek ilyen ember valóban akar komolyat tervezni olyannal, aki állandóan csavarog és szrik a fontos dolgokra?


Van egy nővére is, az már 20 éves lesz idén, exem 18.. na ő már lelépett a pasijához, de például ő is ott hagyta a sulit, és úgy hallottam, hogy nincs is munkája se. Őszintén pasik, ennyire hülyék vagytok, csak azért hogy pinát kapjatok? Na jó, hülyén mondtam, mert én is srác vagyok, de én már nem tudom, élni se élek.



2017. márc. 18. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:

nem az élet szívás, te vagy a szívás, mert te alakítottad ki úgy az életedet, hogy szívásnak érezd azt.


mindenki saját életének a kovácsa, ha elb...szod, arról egyedül csak te tehetsz.


és nem a múlton kéne rágódni, azt le kéne végleg zárni, és a jelenben kéne élni, hisz csak most tudsz változtatni a jelenlegi helyzeteden!

2017. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindenki volt mar szerelmes ,Kerdezo. Nem lehet iranyitani!

Nem hulye vagy,hanem szerelmes. En is voltam mar ilyen helyzetben. Egyutterzek.

Tanulj nyelvet,sportolj.

N

2017. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen az vagyok, szerelmes és hülye is. Csomó ideig letudtam tojni magasról, de most az elmúlt napokban már megint rajta járt az eszem...

Amúgy meg még az is rá tett, hogy tegnap láttam az új pasijával. Ki készültem.

És igazából már csak nem is értem hogy mi folyik itt.

Csak... megakarok halni.

2017. márc. 18. 21:58
 4/10 anonim ***** válasza:

"Csak...megakarok halni."


Szánalmas vagy. Annyira sokan vagdalkoznak ezzel a mondattal és mindegyik egytől egyig gyáva megtenni és csak a szája nagy.

Szokták mondani amelyik kutya ugat az nem harap.


Mi lenne ha pl halálos betegségben szenvednél? Akkor bezzeg meg életben akarnál maradni.

2017. márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Túl sokat foglalkozol az exeddel.

Az agyad felfogja, hogy ő nem jó választás, de a lelked mást akar.

Nem vagy hülye, szerelmes vagy, mindenkinek volt már olyan, hogy rosszul választott.

Majd jön másik, de egy nő miatt semmiképp se öld meg magad!


21/L

2017. márc. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nálam nem jön másik...
2017. márc. 19. 00:36
 7/10 A kérdező kommentje:

Rosszabb vagyok, mint bátyám volt.. azt a nője, akitől gyereke is lett, csalta orrba szájba bátyámat.

Egyszer konkrétan bátyám berontott a nőhöz, úgy hogy azt épp dugták és mondta a csajnak, hogy tudod nem számít, én akkor is szeretlek...

Nem tudok rá nézni másra, csalódott vagyok és megfásult.

Nem tudom van e bármi köze az esti dulakodásomhoz bátyámmal, nem ezzel akit mondtam, fiatalabbikkal, hogy most kegyetlenül fulladok. Nem tudom, de olyan furcsa érzésem van a torkomban, mint ha elzáródna a légcsövem és alig-alig kapnék levegőt..

Fulladozom. Nem tudok tőle aludni és nyál is alig van a számban. Nem érdekel a folytatás... boldogtalan vagyok és már nincs semmi ami boldoggá tegyen.

2017. márc. 19. 00:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan lépj le a településről ahol élsz. Gondolom valami kis magyar porfészek..semmi motiváció, semmi érdekes történés, semmi kaland..picit tekints kifelé, költözz máshová, láss világot. Akkor meglátnád, hogy mi minden lehetőség van még és mennyi csodálatos nő. Üdv Németországból!
2017. márc. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tényleg egy porfészek, de nem érdekel senki... ez nem helyszíntől függ. Nem szoktam már lányokkal sem beszélgetni. Nincs kedvem, nulla kedvem van velük beszélgetni. Az elmúlt 3 évben, ha beszélgettem 3 lánnyal talán, még sokat is mondok. Látom, hogy mire megy a többség, én meg nem fogok azért tenni, hogy legyen valakim. Mert úgy sem tudom megadni neki azt, ami kellene nekik.

Boldogtalan vagyok! És nem fogok mást is lehúzni a szarba, csak hogy nekem valahol jobb legyen.

Belefáradtam. Nincs kedvem semmihez.

Lehet hülyén hangzik, de ahogy a rákban is van végstádiumú, úgy nálam kb a depresszió számít kb annak.

Mert nincs tovább. Behülyültem és nem változtatok már semmim sem.

2017. márc. 19. 09:22
 10/10 anonim válasza:
1. Ne legyél öngyilkos, mert majd ha eljön az ideje, akkor halsz meg. Addig csak a testedet kínzod és rosszabb állapotban leszel, mint most vagy! 2. Szerelmes vagy, de ez inkább már rajongás. Hagyd a fenébe. Tényleg lesz más! Hülye vagy, ha koslatsz utána. Sok sikert kívánok!
2017. szept. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!