Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden nő úgymond normális életet akar, holott a mai világban egy férfinak egy ilyen élet a legnagyobb szívás?

Figyelt kérdés

Minden nő, vagy legalábbis a nők 90%-a, (életstílus szempontjából) egy hűséges és családpárti pasit akar maga mellé, és elvárja egy férfitól, hogy ne csalja meg, tartsa el a családját, és vállaljon legalább 2 gyereket akiket közösen neveljenek fel. És ez alap elvárás egy nőtől.


Arra nem gondoltok, hogy ez egy férfinak szívás?


Az ősi ösztönökből kiindulva a nőnek az a célja, hogy keressek egy "alfa" hímet, és csak azt engedje közel magához és gyakorlatilag a családos élet pont ennek a modern változata. A férfinak pedig úgy vannak kódolva, hogy minél több nővel legyen szexuális élményük.


Ez nem ellentmondásos? Ha elvárjátok, hogy egy pasi gyereket csináljon nektek, mert ez nálatok ösztönös, annak ellenére, hogy egy síró rívó kisgyerek az ég világon semmi örömet nem nyújt egy férfinak, és csak dolgozhat mégtöbbet, hogy el tudja őt is tartani, akkor miért baj az, ha a férfi több nővel is szexuális kapcsolatot tart, ergo megcsalja sokszor a párját?


2016. márc. 14. 21:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, hogy miért gondolod, hogy minden nő ilyen életet akar. A környezetemben körülnézve pont a nők nem akarnak ilyen életet
2016. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyen hímnemű egyedeknek, ha az "alap elvárás szívás" akkor r..hadjatok meg egyedül. D..gjátok végig az egész bolygót, de akkor nem lesztek többet, csak állatok, akiket az ösztönei hajtanak!


Nem kellenek a nőknek az ilyen felfogású hímegyedek.

2016. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
18%

a nők bonyolultak de segítek elmagyarázom xd

annyi van hogy van egy racionális részük mint a férfiaknak amikor tudatosan döntenek dolgok felül és van a női részük. ilyenkor sajnos az érzelmek és az ösztönök kitörnek belőlük és kezdőik a női logika.

2016. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%
Látom egyeseknek már sikerült visszamászni a fára...
2016. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

Most vulgáris leszek, de nem érdekel.

(Direkt nem írok nemet, mert mindkét nem esetében az ilyen felfogás beteges.)

Nos, az ilyen életfelfogású ember, akkor roh.djon meg öregkorában egyedül a szociális otthonban. És verje arra a nyálát, hogy ő fiatal korában mekkora "alfa hím" volt!

2016. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok de ez nekem pont nem szívás, hanem az a normális, ha egy nő így gondolkodik. Bár én nem vagyok alfahím.
2016. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy ha az Úr téged teremt kérdező, Ádám helyett, akkor az ember magányosan dög*lik meg az almafa alatt!
2016. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva hidegen hagy, hogy vannak olyan férfiak, akiknek ez szívás. Felőlem egész életükben egyedül is maradhatnak az ilyenek. Nem minden férfinak szívás, nekem meg egyetlen olyan, akinek ez nem szívás, és boldogok vagyunk együtt, és passzolunk egymáshoz, pont elegendő is, a többivel meg nem foglalkozom.
2016. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nos kedves kérdező, szerencsére van az emberiségnek egy viszonylag értelmes része is, akik már egy ideje lemásztak a fáról és a nemiszerveik helyett az agyukkal gondolkodnak. Ha te nem ezt tapasztalod nagyobb arányban az ismerőseid között, akkor nem jó társaságban mozogsz.

Egyébként mindig viccesnek tartom, hogy a pasik gyakorlatilag azzal "kampányolnak" a nők ellen, hogy önmagukat tüntetik fel kvázi szellemi fogyatékosnak, akik megrekedtek egy 3 éves szintjén.

2016. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 ~OnLány~ ***** válasza:
97%

Szerencsére engem is megáldott a sors egy normális gondolkodású férfivel és nem egy ilyen "alfa hímmel".


Utolsó 2 válaszolóval értek egyet!

2016. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!