Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is észrevette már hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette már hogyha szigorúan és távolságtartóan viselkedik a nőkkel akkor azok vonzódni kezdenek hozzá?

Figyelt kérdés

Én ezt már régen is észrevettem és rengeteg esetet tudnék mondani ahol ez beigazolódott. Most azt hogy szigorúan azt nem úgy kell érteni mint amikor a főnök lecseszi a beosztottat hanem általában érvényesíted az akaratodat vele szemben és vannak iránta elvárásaid és ha valamit nem úgy csinál ahogy kellene akkor azt szóvá is teszed. Van hogy veszekedsz is vele vagy összeszólalkoztok, nem kell kerülni a konfrontációt.

Ezt nem igazán tudom értelmesen leírni, lehet így nem hangzik túl jól de egyébként emellett persze kedves is vagy vele de azért tartod a távolságot és előbb utóbb ő fog elkezdeni kaparni irántad. Én tényleg ezt vettem észre bár önkéntelenül alakult így a helyzet mindig tehát szándékosan még nem próbáltam ki. Bár én alapból ilyen vagyok nem hiszem hogy meg tudnám játszani. Még tini korom elején nagyon félénk és problémás voltam talán abból alakult ki ez a viselkedésforma de sokkal kényelmesebb úgy fűzni egy lányt hogy már elve tetszel neki minthogy neked kellene eljárni a szokásos udvarlós randira hívós kliséket. Legalábbis szerintem. Egyébként én külsőre jól nézek ki nyilván ez is segít de szerintem nem itt van a lényeg.


2017. márc. 18. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Engem eddig taszított.
2017. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

En a mostani elettarsamban (ferfi) az szerettem meg,h kedves volt es nem volt tavolsagtarto. Cicababa alkat vagyok es mast is valaszthattam volna, de en ilyet akartam. Es nem ervenyesitette az akaratat. Azt csinaltuk,amit en akartam. Erre is kattantam. Mert engem ez izgat es igazi feludules az elotte levo dominans,macso elettarsamhoz kepest. Szoval ah erre rajottem,sorozatban pattintottam le a dominans pasikat magamrol.


Bar no vagyok,de vonzodnak hozzam nok. Szerettem mar el not a pasijatol. Tolem azt kapta,amire vagyott. Nem voltam huvos.

2017. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódni még nem fognak hozzád, mert ahhoz ez azért még kevés, de a figyelmüket fel tudod vele kelteni. Annyi manapság a rámenős, nyomulós, a "Nem!" jelentését nem értő fickó, hogy a háttérben meghúzódó, megfontoltságot, kimértséget sugárzó férfiak több figyelmet kapnak.
2017. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

lényegében azt írtad le,hogy ezekben az esetekben nálad marad a kontroll.

végig a párbeszédben a helyzet irányításában,majd lezárásában is.

a nőknek ez határozottságot sugall és azt is hogy nem vagy "éhes" vagyis jól vagy lakva,így választó vagy nem választott.

az ilyesmi persze,hogy bejön nekik.

pszichológia szinten ez erős keret,teljes kontroll.

2017. márc. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sztem itt a kulcs nem a távolságtartáson van. Mert lássuk be, ha lány nem látja rajtad, hogy érdekled akkor nem fog utánad kajtatni, mert ha helyedre ugrik 10 másik szinte hasonló srác mint te, akik viszont már mutatni fognak érdeklődést a lány iránt.

Persze pincsiként sem kell a lány után menni...

Inkább sztem a lényeg ( és ezt már magamon én is észrevettem) hogy nem hülye gyerek módjára de bele kell menni a konfliktusba, szóvá kell tenni ami nem tetszik, meg kell mondai véleményedet, ahogyan te is írtad kérdező.

Ez az ami igazán férfias lehet, nem az, hogy bologató kiskutyaként mindig igent mondasz a lánynak, remélve, hogy a kuncsorgás cserébe punci kapsz

2017. márc. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Belolem nem valt ki vonzalmat, ha a masikon latom, hogy "nem kellek neki". Nem kellek? Johet a kovetkezo! En boldogakarok lenni, es nem szorakozgatni. Randoztam nemreg egy sraccal, akivel pont ez volt. Nem ereztem rajra a lelkesedest. Ezt meg is irtam neki. Mondta is, hogy ez igy van. Megirtam neki, hogy tolem viszont ne varja, hogy korbeudvaroljam, ha o visszafele semmi vonzalmat nem mutat. Erre mondta, hogy o "nem tud". Jah... hat akkor "viszlat"!
2017. márc. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez pontosan így van, egyszerűen arról van szó, hogy sok nő szereti, ha egy pasinak van önbizalma, szókimondó, nem mindig csak azt mondja, amit hallani akarsz és nem megy át papucsba melletted, csak, hogy mondjuk csinos barátnője lehessen. Én elég csinos vagyok és a kevésbé jó pasik nagyon nyomulósak, kedveskednek, sosem konfrontálódnak, viszont nekem ez abszolút nem jön be. Ellenben a jó pasikkal sokkal őszintébben lehet beszélgetni, mert ki merik mondani mindenről a véleményüket és van valami kihívás abban, hogy az övéjük leszel-e, mivel általában csak szexre mennek, hisz minden ujjukra akad nő.


Viszont nekem meg minden ujjamra jut pasi, ugyanez igaz rájuk is, őket is nagyrészt ugyanezek a dolgok indítják be egy nőben :) Az önbizalom a kulcsszó.

20L

2017. márc. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!