Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülye vagyok, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok, hogy ilyen rendes vagyok?

Figyelt kérdés

A baratommal már 8 hónapja járunk. Jól ekvagyunk, és őszintén beszélünk mindenről. Az exevel 5 évig jartak majd szakítás után kb fél évvel elkezdtunk jarni.

Tegnap mikor nála voltam hívta az exe. Mondtam, hogy nyugodtan vegye fel, mert láttam hogy furcsa volt. A csaj részeg volt és egyfolytában hivogatta mondva h vissza akarja kapni stb.


Ahányszor hívta az exe, mondtam neki, h vegye fel. Mondta h szeret engem h ilyen vagyok stb.


Hülye vagyok hogy ennyire engedékeny vagyok? Ha beszélni akar vele akkor úgy is beszélni fog, mi értelme lenne hisztiznem?


2017. márc. 19. 05:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
bölcs vagy. s a menni akar, menni og. okosan csináltad!
2017. márc. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondta nekem h nem kell aggódnom miatta, de 5 évig jartak és nincs kőből a szíve. Viszont többször kikapcsolta a telefonját vagy lenemitotta, de láttam rajta h ideges és aggódott ( nehogy valami butaságot csináljon ) így mondtam neki h nyugodtan kapcsolja vissza és vegye fel ha Hívja.
2017. márc. 19. 05:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondanám neki, hogy vegye fel, ha nem akar vele beszélni, de tőlem nyugodtan beszélhetne vele. Ha úgy szeret, ahogy kell, akkor nem részegen elkövetett telefonhívások fogják elbizonytalanítani. Pláne nem olyasvalakitől, akiből egyszer már, köszönte szépen, de nem kért.

Röviden: nem vagy hülye, ha bízol benne. Másként nem is működhet egy kapcsolat.

2017. márc. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem korlátozod, még nem vagy rendes. Akkor veszi fel, amikor akarja.
2017. márc. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem is kellene olyan nő, aki megmondja, hogy mikor vehetem fel a telefont és mikor nem. Ez az alap.
2017. márc. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ettől nem vagy rendes, ez a normális.
2017. márc. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Erről a kicsi ujj jut eszembe és a kar esete:D


Mondjuk függ attól, hogy az ex egy jó emberke vagy nem igazán.Vannak a kullancsok is még...szerintem kell egy határ, mert ha sokáig simogatjuk az oroszlánt, akkor megkapja kezünk és rácsesztünk;)


Előbb utóbb e sok törődés a múlttal kihat jelen kapcsolatotokra biztosan,, így egy szemöldök összehúzás jogos lenne idővel.Legközelebb csak felmenne vagy párod menne át beszélgetni és "beszélgetni"...

Vajon ő is rendes lenne fordítva? Kétlem, hogy sokáig, ha valóban szeret...Nem véletlen kell a kutyákra is póráz mondhatni, így a kapcsolatokban sem árt szimbolikusan persze bár manapság:DDD

2017. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pofibuki, ha gondolod, te tegyél pórázt a pasidra/nődre, mint a kutyákra szokás. Hátha akkor nem szökik el.
2017. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 8


Látom van gond a felfogással...képletesen kell érteni, de neked szájkosarat-szájzárat is adnék ;)

2017. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha így véled, akkor hozzád egy kényszerzubbony illene. És maradjunk abban, hogy hozzám neked nem valószínű, hogy egy ujjal is volna lehetőséged érni.
2017. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!