Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még más ilyen érdekes...

Van még más ilyen érdekes védőnő is? Szóval a mienk nagyon aranyos, rendes, nem ad hülye tanácsokat. Igazából nem is adott, csak ha kérdeztem valamit, látta, hogy úgy is minden rendben van.

Figyelt kérdés
Unokatesómék most várják az első babájukat. Azt mondta neki a védőnője, hogy ne legyen a kiságyba se fejvédő, se baldahin, mert nem lát ki a baba. Komolyan nagyon jót derültem rajta. De ő nagyon hallgat a védőnőre, úgy fogja csinálni ahogy ő mondja. Kíváncsi leszek a következő "jó" tanácsára.
2013. dec. 13. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is normális volt, pont annyira folyt bele az életünkbe amennyire kellett.Bármikor segített, de nem traktált hülyeségekkel és a gyerekek is szerették. Aki néha helyettesítette viszont olyan volt, hogy ha az lett volna a mi védőnőnk, akkor tuti lemondtam volna az egészet és megmondtam volna, hogy a gyerekem közelébe se menjen. Egyszer majdnem beszóltam neki, hogy ha utálja a kölyköket meg idegesíti hogy a rendelőben vannak, akkor menjen a krumpliföldre kapálni. (nem az enyémmel volt baja, hanem minden gyerekkel)
2013. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a baldachinnal egyetértek. Csak porfogó, szó szerint... Úgyhogy ez konkrétan jó tanács volt. Nyugodtan derülj rajta.
2013. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én csak 3 oldalára tettem amíg pici volt, az egyik oldalon hagytam neki kilátási lehetőséget, viszont amikor leengedtem a kiságyat amikor már nagyobb lett, akkor már minden oldalára tettem, hiszen akkor már csak aludni járt oda. Baldachin nem volt, én nem szeretem.
2013. dec. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Baldachin szerintem is felesleges. Szép, de valóban csak porfogó.

Amíg meg a baba ilyen picike, akkor az jó, ha hagynak valami kis helyet, ahol kilát. Ilyenkor még nem mászik ide-oda, nem tudja beverni a fejét a rácsba, majd akkor lesz igazán szükség a rácsvédőre, ha már mászik és esetleg beveri a fejét, vagy beakad a keze, lába a rácsok közé.

2013. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
én is a védőnővel értek egyet...
2013. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a védőnőnek, úgyhogy felesleges jót derülni rajta. A Baldachin csak porfogó és fejvédő nélkül is szuperül meg lehet lenni.
2013. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk se volt se baldachin, se fejvédő. De nem azért, hogy ne lásson ki a gyerek, hanem mert feleslegesnek tartottam.
2013. dec. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Total igaza volt a vedononek.
2013. dec. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igazából a fejvédőnek akkor van már értelme, amikor forgolódik magától a baba. Az én fiamnak állandóan kilógna valamelyik végtagja a rácsokon keresztül, ezért mi használjuk. A baldahin szerintem csak dekoráció. Ha akarsz veszel, ha nem akkor nem.
2013. dec. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is igaza volt a védőnőnek. Baldachinhoz mondjuk nem értek, nekem sose tetszett, így nem is vettünk, de az igaz, hogy a fejvédőtől nem lát ki, ami egy picinél igen is fontos. Az lehet, hogy nagyobb babánál, aki csak aludni megy már a kiságyba hasznos lehet, de meg kell mondjam, az én gyerekem fejvédővel is simán beakadt néha a rácsok közé (nem tudom, de valahogy betornászta magát alá). ugyhogy a második gyereknél már nem is tettünk föl fejvédőt, és túlélte:)
2013. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!