Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért k. rváznak egyből le,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért k. rváznak egyből le, ha megtudják, hogy külföldön kerestem sok pénzt és lettem szerelmes?

Figyelt kérdés

A szüleimmel jó régen Ausztriába költöztünk, ott is tanultam. Mikor végeztem a középiskolával, ők hazaköltöztek, én pedig mentem tovább Svájcba. Már itt néztek ferde szemmel ismerősök a szüleimre.

Ott dolgoztam a szakmámban, amit közepiskolában megszereztem és megismertem egy lengyel fiút, aki most a barátom már 2 éve, hazajöttünk Budapestre.

Még most is fiatal vagyok, 22 leszek, de sikerült okosan félretennem és most elég jól élek ahhoz, hogy ne kelljen itthon a lakhatáson, egészséges ételeken és szórakozáson paráznom. Persze most is dolgozok. Nem keresek annyira jól, de sosem éltem itthon igazán, ezért megpróbáljuk.

Ha viszont bárhol szóba kerül, hogy eddig hol voltam és hogy külföldi a párom, egyből jönnek a sejtelmes "aha..."-k és nagyon rosszul érzem magam miatta.

Az sem segít, hogy a barátom már 30-hoz közelít.



2017. márc. 19. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Aha...
2017. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
ha az "aha"knak nem lenne valami valóság alapjuk, akkor fel se vennéd azokat.
2017. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert irigyek. Ennyi. Azok szoktak ilyenkor megjegyzéseket tenni, akiknek semmi nyelvtudásuk, végzettségük és így azt hiszik, hogy csak k*rvulással lehet kint pénzt keresni. Akkor meg kit érdekel, hogy mit gondolnak rosszindulatúskodva? Ne hagyd, hogy az ilyen negatív emberek lehúzzanak :)
2017. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért esnek rosszul az aha-zások, mert elég nehéz két keleteurópai fiatalnak leküzdeni a sztereotípiát külföldön, hogy a srác nem melós vagy vendéglátós, a lány pedig nem prosti vagy takarító. Semmi gond ezekkel a munkákkal, de mi sokat áldoztunk, hogy más kép legyen rólunk, és reméltük, hogy itthon nyugisabb lesz. Nincs alapja egyébként, mert tanulás közben nem értem rá nagyon a barátom igényeire se, nemhogy idegenekére pénzért.
2017. márc. 19. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne egy kelet-európainak karrierje nyugaton? Egyik rokonom bírósági tolmács kint, édesanyám az egyik legnevesebb nemzetközi értékesítő. Normális végettséggel és nyelvtudással ugyanolyan sokra viheted kint, mint egy ottani...
2017. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!