Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért igénytelen, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igénytelen, ha egy nő nem festeti az őszülő haját és miért szexi, ha egy férfinak deresedik a halántéka?

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 08:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Kettős mérce.... ;)
2017. márc. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Azért mert a nőknél általában az öregedés sokkal intenzívebb nyomokat hagy. Úgy értem sokkal öregebbnek tűnik egy őszülő nő, mint egy őszülő férfi. Egy őszülő férfi meg nem öregnek látszik, hanem érettebbnek, férfiasabbnak. Engem mondjuk pont nem zavar, ha őszül egy nő. Ha egy öregasszony pl. 85 évesen is fiatalos, festett hajjal jár, az eléggé groteszk látvány. Egy öreg nő legyen természetes szerintem.
2017. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%

24 évesen is szexi a férfiaknál? mert genetikából ezt kaptam :D


lehet azért tartják sokan igénytelenségnek női oldalról, mert a nők hiúbbak általában...

szerintem meg van a természetességnek az előnye :)


24F

2017. márc. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
35%

Őszülés egy nőnél: öregedés

Őszülés egy férfinál: sárm


Ennyi.

2017. márc. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Ez égett bele a köztudatba, de ettől még senki nem lesz igénytelen, ne edd magad emiatt!

Én 25 évesen már kezdek őszülni, és ezért vagyok kénytelen festékhez nyúlni mert engem zavar elsősorban.

Nem akarok őszülő hajjal a tükörbe nézni.


Igen valamilyen szinten ez a kettős mérce példája, hisz a férfiakat nem szólják meg emiatt.

Ebben a témában a nőket veszik célpontba, más témában meg a férfiakat.

Ne foglalkozz vele!

2017. márc. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5.: Igen, pontosan ezt írtam én is, csak más szavakkal. A kérdés az, hogy miért, nem az, hogy hogyan tudod máshogyan megfogalmazni a felvetést :D
2017. márc. 20. 09:07
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Kettős mérce ide, vagy oda (bár tény, ettől mindig felugrik a 90-es vérnyomásom úgy 120-ra, ami normál, de nálam már soknak számít), nekem nem jönnek be az ősz(ülő) pasik. Nekem nem sármot, nem érettséget, hanem öregedést sugároz, és mivel a nálam fiatalabbakat preferálom, így bukó.

Szerencsére genetikailag rajtam nemigen látszik a kor (29 leszek, max 22-nek szoktak tippelni), így ez oda-vissza dolog, a fiatalabbaknál bejövős vagyok :D

2017. márc. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12%

Mert genetikaliag egy öszülö nö már "öreg", nem alkalmasz gyerekszülésre, egy öszülö férfi meg "érett", azaz ereje teljében van, ekkor a legsikeresebb a gyereknemzésben, mert az ereje miatt a fiatalabbakat távol tudja tartani a fogamzóképes korú nöktöl.


Ha megnézed egy majomcsapatban ugyanezt a helyzetet, a középkorú himek a csaparvezérek és a kölykök apja, a középkorú nöstények meg a csapat peremén élnek és a fiatalabb nöstényeknek segítenek a kölykök gondozásában, de aktívan már nem szaporodnak.

(És az ember biológiaialig emberszabású majom)

2017. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

Mert a férfiaknak áll a világ. Nekik már nem kell öreg nő. Nőknek nincs megengedve az öregedés, férfiaknak igen.


Azt megnézem, őszülő bácsi mikor veri le az erejük teljében lévő 20-asokat, 30-asokat.

2017. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
9: Hiába áll nekik a világ, ha más nem áll már az öregedés miatt 😂
2017. márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!