Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért igénytelen, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igénytelen, ha egy nő nem festeti az őszülő haját és miért szexi, ha egy férfinak deresedik a halántéka?

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 08:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%

Azért én láttam már olyan nőt, akit ősz hajjal is szexinek tartanak...

Szerintem amúgy semmilyen értelmes magyarázata nincs, egyszerű társadalmi berögződés, kb. mint az, hogy egy kapcsolatban a férfi legyen az idősebb, vagy a magasabb... gyakorlati jelentősége nincs, mégis beépült a közgondolkodásba.

Én a magam részéről nem tudnám megmondani, miért festem a hajam huszonéves korom óta, amióta az első ősz hajszálak megjelentek. Pedig 25 évesen még igazán nem voltam öreg, mégsem tudtam elfogadni és a mai napig nem tudom elfogadni az őszülésem, pedig minden mást elfogadok magamban, ami a korral jár.

Volt olyan barátom, aki szintén huszonéves korában kezdett őszülni, 30 éves korára már teljesen ősz volt, valahogy nála természetesnek tekintettem (nem szexinek, hanem természetesnek!).

2017. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
21%

Egyszerű, meg kell kérdezni férfiakat, összejönnének-e őszülő hajú nővel.

Gondolom nem tetszene a válasz az idősebb női generációnak, szerencsére azt nem lehetne lepontozni ész nélkül...

2017. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
12.: igen, ez a problémafelvetés. De te nem a kérdésre válaszolsz, hanem elismétled a dolgot
2017. márc. 20. 10:21
 14/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, nekem egyaltalan nem jonnek be az idosebb ferfiak, az oszulessel nincsen semmi bajom, exem 28 evesen is oszult mar. 25 eves vagyok, kb max 30 eves korig tudok ugy tekinteni egy ferfira, hogy osszejonnek vele. Nyilvan NEHA akad kivetel, van aki jol tartja magat 40 felett is, vagy van 33 eves ismerosom akit kb nalam fiatalabbnak gondoltam, de a legtobb esetben a 30-35 feletti ferfiak elhanyagoltak es rajtuk is meglatszik az oregedes. Engem meg boven kevesebbnek tippelnek altalaban 25-nel, nekem is inkabb a 20-25 kozotti korosztaly jon be.

Szerintem az oregedes nemtol fuggetlenul senkinek nem all jol, aki nem tudja rendesen karban tartani magat.

2017. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%

Lehet hogy furcsa amit mondok, de férfiként már több Nőtől is halottam, hogy az öregedés a pasiknak kifejezetten jót tesz. Az biztos, hogy ahogy öregszünk egyre több szőr nő rajtuk, van aki kopaszodik, van aki őszül, de a lényeg az, hogy megváltozik a fejforma(súlygyarapodás), megváltoznak a színek, mondhatni eltorzul. Nálam elég vicces a történet, mert szakállas vagyok, és a szakállam tiszta ősz, miközben a hajam fekete, régen hosszú hajat hordtam és dominált a fekete, most oldalt géppel fel van nyírva és a tetején is max 2cm. Ha elkezdem a hajam megnöveszteni a párom azonnal mondja, hogy vágjam le, mert úgy öreguras, pedig a hajam nem ősz. Szerintem az őszülés akkor domináns ha nagy a kontraszt, egy szőke hajszín mellett észre se lehet venni, ha valaki egységesen őszül, az sem zavaró, ha foltokban, az viszont igen.

A nőknél azért zavaró a hajfestés-őszülés kérdés, mert amikor kezd lenőni és látjuk a kontrasztot a természetes állapottal, az nagyon feltűnő és csak a teljes festéssel lehet rajta javítani.

2017. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%
Ha valaki melíroztatja a haját azzal tök jól el lehet takarni az őszülést, de ez csak egy vélemény.
2017. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is függ kinek mi áll jól. Van olyan férfi ismerősöm, aki festi sötétre, de ha elfelejti totál ősz és kb. rosszul vagyok a látványtól. Van akit férfiassá tesz. Pl. egy kölyökképű kollégának még jól is áll (mondjuk neki nem teljesen ősz, csak ritkásan szálak).

És nőknél is ezt látom: van akinek jól áll, mert úgy őszül, mintha melírozott lenne, de akinek nagyon ősz, az meglehet tényleg nem mutat jól.

Szerintem ez valahol stílus és frizurafüggő. Az összhatást kell nézni.

2017. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyebkent az osz haj allaga is megvaltozik. Eleg ritka a selymes, fenyes osz frizura. Nem magaval a szinnel van baj, mert pont mostanaban divat is szurkere festeni ami jol all nagyon nehany lanynak, de a megoszult haj valoszinuleg sokkal kevesbe apolhato, szarazabbak a szalak.
2017. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem igénytelen, sőt a bátorság tiszteletét vívja ki, ha valaki elegáns, sármos marad, direkt jól áll az őszülő haj, s mutatja, hogy felvállalod a korod, csak mellette elegáns maradj
2017. márc. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nőknél bizonyos kor alatt szerintem is igénytelen az ősz haj. Szerintem azért alakult ki ez így, mert ők tehetnének ellene egyszerűen, festéssel.
2017. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!