Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elolvasták már az itt megmondó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elolvasták már az itt megmondó "hölgyek" a fel/lefelé mutató ujjak mellett látható szöveget, miszerint a válasz hasznosságát kell értékelni, és nem azt hogy mennyire értünk egyet a válasszal?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen látni, hogy az a férfi aki leírja, hogy a női magazinokban olvasott (amit nők írnak), és terjesztett téveszmék (hogy mit gondolnak/csinának a férfiak), nem igazak, - egyébként pontosan a feltett kérdésre válaszolva-, az pillanatok alatt (tényleg elég akár 2 perc is!) 0%-on találja a válaszát.

Inkább úgy kéne feltenni a kérdést, hogy pl "A nők mondják meg, hogy ugyehogy az összes férfi csak dugni akar, mert ezt hallottam?", vagy "A nők mondják meg, hogy ugyehogy a férfi szeret vadászni a nőkre mert ezt olvastam?", esetleg "Ugyehogy mi nők tudjuk, hogy a férfi ezt és ezt gondolja?", ezzel meg lehetne spórolni egy csomó időt a férfiaknak, és csökkenne a dugó az adatforgalmi sztrádán is, és jöhetnének 100%-ban az elvárt megerősítő válaszok :D



2017. márc. 20. 10:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
63%

Részlet az oldal gyakran ismételt kérdéseiből:


Milyen szabályokat kell betartanom a válaszíráskor?



Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!


---- az alábbi rész szól neked ----


Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt! Ha egyetértesz a véleményével, értékeld válaszát!


---- remélem választ kaptál a kérdésedre ------


Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozás/termék/weboldal népszerűsítéséért, reklámozásért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!

Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.

A részletes felhasználói szabályzatot itt találod

2017. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nem szoktam még 1x beírni azt amit már valaki beírt.
2017. márc. 20. 10:57
 3/34 anonim ***** válasza:
91%
Megnyugodhatsz, hogy az urak is ugyanezt csinálják. Én egy darabig senkit nem pontoztam le de mikor láttam a válaszaimon a durva leszavazásokat azóta én is értékelem őket.
2017. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
45%
Szoktam kérni, hogy mondják meg, melyik női magazinban olvasták. Nem kell link, csak melyik újság melyik hónap. Tücsökciripelés.
2017. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
52%

Igen, ahogy egyes írta, a szabályzatból nyilvánvaló, hogy az oldal készítőinek sincs fogalma arról, hogy mi a fenét akarnak a le fel nyíltól. Akkor mit várjunk a közönségtől.


Érzésre én vagyok az egyetlen, aki hasznosnak jelöli azokat a válaszokat is, amikkel abszolút nem értek egyet, de új nézőpontot hoznak be. Csak akkor nem a hasznosságot pontozom, ha lenullázzák egy maximálisan a tárgyra szorítkozó vitathatatlan válaszom, mint pl. hogy erről ez és ez a véleményem vagy hogy ez és ez a saját tapasztalatom. Ezt abszurd lepontozni, nemhogy nullázni. Ilyenkor a kizárólag saját tapasztalást leírókat kivéve lepontozom az összes ellenkező véleményt, kölcsön kenyér visszajár alapon, bár nyilván nem csak az idióta nullázókat sújtom ezáltal.

2017. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
15%

Ès ez az ami abszolut feleslegessè teszi az egèszet. Dogmatikus alapú a pontozás. Ellentmondtál a társadalmi beidegződèseknek, előìtéleteknek? Pusztulj!!!


Erre is jön mindjárt a 0%, mert "hogy merèszeltem"

2017. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%
És az itt megmondó férfiak, akik minden lányt leszavaznak, aki megírja, hogy neki nem a fuxos sukár alfahím kell? :)
2017. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
94%

Én is minden alkalommal le vagyok pontozva, amikor a BMW, a magasság, izom stb miatt kesergő férfiaknak megírom, hogy csinos külsejű nőként volt ronda, szegény, alacsony, köpcösebb, kopaszodó barátom :D

Én azt vettem észre, hogy a nők a tipikus általánosító nőgyűlölő válaszokat szavazzák le, míg a férfiak mindent, ami nem a nők alázása ellen szól (tisztelet a kivételnek).

2017. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
38%
Pofára megy a pontozás, ezt már én is megfigyeltem. :)
2017. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 kendrazoltan ***** válasza:
93%

Nem csak hölgyek nyomatják ezt, hanem mindenki, aki nem érti, mire is valók ezek a gombok. Nem egyszer kiakadtam már azon, hogy a kérdésben véleményt kérnek (nem tanácsot, hanem véleményt...), te leírod, mi a véleményed és azzal szembesülsz, hogy az valakinek hasznos vagy nem hasznos...de arra még lehet magyarázat, hiszen ha valaki a te véleményed által talál választ számára tisztázatlan kérdésre, akár hasznos is lehet. De ami kiütötte a biztosítékot, az az a kérdés volt, hogy "Milyen magas vagy te és milyen magas a párod?"


Egyszerűen nem hittem el, hogy van, akinek hasznos vagy éppen haszontalan az, hogy milyen magasak vagyunk...besz@rok...


Viszont a kérdés, mint említettem, nagyon rosszul van feltéve, mert nem csak az itteni hölgyek, hanem az itteni urak is ugyanezt csinálják....az, hogy beleírtad, hogy "hölgyek", csupán arra jó, hogy vitát generálj, hölgyeket és urakat egymás ellen uszíts egy mellékút mentén, hiába is értek egyet valami elmondhatatlan szinten a kérdésed létjogosultságával...

2017. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!