Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ezen a rövid videón látható nőről és a szituációról, amibe a két férfi hozta őt a luxusautó mellett?

2016. okt. 31. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne a véleményünk? Vannak ostoba emberek. A csaj is ilyen. Még meg is alázza magát, hogy utána megpróbálja így "benyalni" magát. Nem egy iq bajnok.
2016. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Az hogy most mindjárt jönnek a nőgyűlölő kommentek pedig ez EGY csaj, akinek látszik a stílusán, hogy olyan.
2016. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Amikor először láttam, még vicces volt. Mostmár viszont k..rva unalmas, hogy ezzel a nyomorult p..csával hirdetik a nőgyűlölők, hogy minden nő pénzéhes k..rva.
2016. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Ha kapok érte annyit, mint a csaj videóban, én is elnyávogom neked ugyanezt a szöveget, csak rajtam nem áll így a miniruha.


Az a véleményem, hogy a csaj nem olyan rossz színésznő, mint amilyen pocsék forgatókönyvből kéne kihoznia a maximumot.

Te meg gondolom elhiszed azt is, hogy Superman létezik, és vannak hősök, aki tudnak repülni.

Úgyhogy nekem inkább azokról a pasikról van véleményem, akik ilyen fa.szságok után verik a nyálukat, hogy "minden nő ribi".


Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő. De azért illik észrevenni, ha valaki masszív negyed órán át kameráz két méterről.

2016. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
M.N.L. = Minden nő lotyó.
2016. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha pic*ákra hajtotok, azt is kapjátok. Mi a problémátok vele?
2016. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Ejnye, hát ki hitte volna! Pedig ahogy ott ült és nyomkodta a telefont, még olyan rendes, jóravaló kislánynak látszott...


Ez egy megrendezett film. Mi a kérdésed? Tetszik a haja, szép árnyalat, egyenletes, nincs benne narancssárgás beütés. Megadhatná a fodrásza számát.

2016. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

Naponta látom minden második lánynál ugyanezt, csak kisebb méretben. Ha felveszek egy szürke melegítőt és végigmegyek egy sétálóutcán, néhány csaj megnéz. Ha felveszek egy teljesen ugyanolyan melegítőt, rajta egy nagy márkajelzéssel, egy csomó csaj megnéz.

Az meg külön vicc, hogy ha egy férfi leírja a tapasztalatát, itt minden frusztrált kislány nyavajog, hogy nőgyűlölők. Én is kapok pár pirosat, pedig a barátnőmet is imádom, aki nő. Attól még nem vagyok vak.

2016. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Titusztitusz ***** válasza:
93%
Az a véleményem,hogy igazán aranyos ez a MEGRENDEZETT KAMUVIDEÓ...Két és fél perces szórakozásnak elment...
2016. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy biztos vagyok benne hogy a nők 90% is hasonlóan csinálna....
2016. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!