Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti mit néztek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit néztek meg egy nőn?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 08:58
1 2
 1/13 mikeXxX ***** válasza:
Akinek ami az erőssége én azt nézem ez lehet arc fenék vagy egy jó tüdő esetleg egy csinos szexis nőt csak szimplán !
2017. márc. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Arc, szem és a magasság nagyon fontos(én 191 cm). Eddigi tapasztalataim alapján azonban van egy dolog, amit ha megérzek egy nő közelében, az mindent felül tud írni: amikor érzem rajta, hogy ilyen "csupaszív" típus, aranyos, kedves, bájos, mosolygós, tündéri. Ha ilyen típusú "aurája" van egy nőnek, akkor egy idő után nekem mindig elhomályosodott a külseje, és gerjedni kezdtem a személyiségére. A legutóbbi kapcsolatom is ilyen volt, külsőre nem volt az esetem, de hihetetlenül megszépítették ezek a fenti jellemzők. 34F
2017. márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Arc a legelső, egyben választóvíz. Az el is dönti, hogy a többit még meg akarom-e nézni
2017. márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Arc-szem-mosoly hármas, nem feltétlenül ebben a sorrendben, sőt az utolsó kettő ugye kiegészíti az arcot, tehát az már egy összesített valami. Ezek után magasság - bár az messziről is látszik, ha esetleg sokkal magasabb lenne nálam - és vele párhuzamosan az alak, hogy esetleg nem-e brutál módon elhízott. Amit a nők nagy része tipikusnak gondol (mell, fenék), az nagyon nem az elsők között van nálam.
2017. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

5 méteren belül az arcát, azon túl a testarányait (ha jobban tetszik, összkép).

30/f

2017. márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én elöszőr is milyen a kisugárzása,majd a fenék,mell,láb és kéz.

38f

2017. márc. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem csak nézem a nőket, hanem figyelem is. :)

Ápoltság, ami egyáltalán nem egyenlő az agyonsminkeléssel. Testtartás, szem, haj, nyak, mosoly, arc, kéz, testalkat, hanghordozás, beszéd, mell, fenék, láb...

Gyakorlatilag mindent, ráadásul, hogy ezek mennyire vannak összhangban egymással.

Bocs, hogy a felsorolást nem fontossági sorrendbe írtam. Nincs ilyen nálam.

2017. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Távolról, elsőre az alakja és a haja tűnik fel ha olyan. Aztán, ha közelebb van akkor az arc, a nyak és a szem amit jobb megnézni. Aztán persze a "többit" (if you know what I mean).


Felülírja ezt, ha "kiemelkedő" testrésze van, pl. extrém magas, nagyon nagy melle van, vagy szép combjai, és ezt ki is hangsúlyozza.


De van ami nem érdekelt sosem. Kéz, térd alatt a láb, stb.

2017. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szem, arc, lábfej.
2017. márc. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És a belső tulajdonsàgokban mi az ami példàul kifejezettem riaszt Titeket?
2017. márc. 21. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!