Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátrabb lányok, nők! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bátrabb lányok, nők! Nektek mi a tapasztalotok azzal, hogy utcán szimpatikus férfiak szemébe néztek hosszasan, esetleg rámosolyogtok és köszöntök neki, utána fordultok? Megéri ilyenekkel próbálkozni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ehhez nem kell nagy bátorság.

Nekem párszor már bejött ez a szembenézés és vigyorgás, utána odajöttek hozzám, akik vették a lapot :)

2016. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szóval összességében mindenképp megéri.

Plusz ha nem jön be a dolog, szóval nem tetszel neki és megkérdezi miért nézed őt, akkor kamuzhatod, hogy összetévesztetted valakivel, vagy hasonlít egy rokonodra :D

2016. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolom hatékonyabb módszer, mint a semmittevés.

"Költsége" meg semmi, szóval a várható értéket nézve azt mondanám, hogy megéri.

2016. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 hmm ravasz vagy, tetszik ez a kis füllentés. Az a vicces, hogy velem ez már tényleg előfordult párszor. :) És mi lett azokkal az idegenekkel, akikkel így elegyedtél szóba?
2016. szept. 16. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nem ravaszság, ez csak kiváló mentés lehet. Meg akkor is jól jön, hogy ha a srácról kiderül, hogy rámenős, de én épp szerénykedem :D De akkor sejtelmes mosollyal kell mondani és akkor rájön a dologra és tetszeni fog neki :D


Hát az egyikre elég jól emlékszem, ővele tinilány koromban (hú de régen) jártam kemény 3 napot, utána rájöttem, hogy nagyon nem az én világom.

2016. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig is így történt.Ha észrevettem, hogy folyamatosan néz, és nekem is szimpatikus volt, akkor egy mosollyal, biccentéssel jeleztem , hogy nincs ellenemre az ismerkedés. Mindig a lánynak kellene megadni a jelet, mert a fiúk nem mernek ennél többet lépni. Ezzel önbizalmat adsz, ami már megkönnyíti a következő lépést.
2016. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, nekem volt már hogy bejött. Mondjuk aztán nem volt az igazi, ezt közöltem vele, aztán meg nem akart békén hagyni. Szóval jól gondold meg mielőtt rámeredsz valakire. :DD
2016. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát de most pár negatív tapasztalat semmi, meg sajnos ilyesmi bármilyen ismerkedés során megeshet, még akkor is, ha az ember nem küld jeleket.
2016. szept. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!