Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szerelmes, mégis úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerelmes, mégis úgy viselkedik?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt a férfival, aki elmondása szerint nem szerelmes belém, mégis minden jel arra mutat, hogy így van. Egész nap keres, mindent megbeszélünk egymással, mindig meglep valami ajándékkal (virág, desszert, parfüm) és folyton azt mondja, mindent úgy akar csinálni, hogy nekem jó legyen. A testiségben is engem helyez előtérbe, nagyon jól érezzük magunkat együtt. Volt, hogy meg szerettem volna vele szakítani a kapcsolatot valami miatt és olyan dolgot tett meg, hogy visszaszerezzen, amit soha egyetlen komoly kapcsolatomban nem tett meg értem senki. Ahogy hozzám ér, ahogy rám néz, teljesen egyértelmű, hogy egyáltalán nem vagyok közömbös számára. Annyit tudok róla, hogy a legutóbbi komoly kapcsolatában nagyon csúnyán átverték (ahogy engem is).


Abból, amiket értem eddig tett, már teljesen egyértelmű, hogy nem futó kaland vagyok számára, mégis ha érzelmekről esik szó, azonnal bezárkózik.


Lehet valakit szeretni ilyen formában szerelem nélkül is? Vagy egyszerűen csak félhet kimutatni az érzelmeit?



2017. márc. 21. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű a dolog: NEM ENGEDI még magának, hogy szerelmes legyen, hogy ez elhomályosítsa az agyát. Először figyel rád, meg akar ismerni, látni akarja, rád bízhatja-e magát teljességgel. Pont azért, mert úgy kopaszra vették. Ennek pedig még egyszer nem akar esélyt adni. Tudom, mert ez van nálam is. 39f
2017. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy veled is ez történt.


Tudom milyen, átéltem és én is nagyon nehezen engedek teret az érzelmeknek, mert úgy gondolom, minél jobban kiadom magam, annál sebezhetőbb leszek.


Kívánom, hogy minél hamarabb rendeződjön az életed!

2017. márc. 21. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő már szerelmes, csak nem meri átadni magát az állapotnak.


De Te segíthetsz benne, például rászokhatnál, hogy időnként Te helyezed őt előtérbe a szexnél (nem mindig, csak ahogy érzed - gondolj bele milyen jól esik neked, amikor ő teszi - na ez fordítva is pont így van), illetve szavakban, kisebb gesztusokban tudod őt erősíteni.

2017. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen én is nagyon próbálok rá odafigyelni, nem arról van szó, hogy visszaélek azzal, amit ad, hiszen én is érzek már iránta valamit.
2017. márc. 21. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj, ne etessétek már kérdezőt ilyen szirupos maszlaggal! Ez nem egy holdfényes lányregény, hanem az ÉLET! A szerelem nem észérvek mentén működik. Az jön, ha okot talál rá, és nem nézi, hogy akarod-e, mered-e felvállalni. Az jön, és kíméletlenül ledönt minden belső akadályt. Aki mást mond, az még nem volt igazán szerelmes.

Az meg, hogy miért viselkedik így, rém egyszerű történet. Atavisztikus késztetés él az emberben, hogy tetsszen a másik nem képviselőinek. Még akkor is, ha ebből nem származik semmi haszna. A nők külcsínnel, a férfiak belbeccsel operálnak. Magyarul a nők igyekeznek szebbnek mutatni magukat, a férfiak igyekeznek a legmegkapóbb belső tulajdonságaikat napvilágra hozni.

A barátod is ezt teszi, kérdező. Amit viszont nem tud, hogy ezzel saját magának ás vermet. Ugyanis minél többet invesztálunk valaminek a megszerzésébe, vagy megtartásába, az annál fontosabb lesz nekünk. Minél inkább el akarunk valakit kápráztatni, annál mélyebben zúgunk bele. Ekképpen tehát nagyon könnyen fog valóra válni az álmod.

2017. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!