Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon kedves és nyugis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon kedves és nyugis pasi válhat erőszakossá ha visszautasítják?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, akivel mostanában eléggé egymásra vagyunk kattanva. Gyakran flörtölünk, de amúgy kapcsolatot nem akarok, mert teljesen eltérnek az életcéljaink. Célozgatott már rá, hogy valamikor átmehetnék hozzá filmezni vagy ilyenek, aminek teljesen egyértelmű hogy mi lenne a vége. És most eléggé izgat ez a dolog, de nekem ilyenben még soha sem volt részem. Mindig hosszú kapcsolataim voltak, és sok ideig vártunk, mire lefeküdtünk egymással. Egyik részem nagyon kívánja ezt a kis kalandot. Viszont félek is, mert lehet, hogy képtelen vagyok rá. Lehet hogy én csak kapcsolatban tudok szexelni, mert amúgy elég érzelmes vagyok.

Szóval nem tudom mi legyen. Menjek fel hozzá és majd meglátjuk mi lesz?

Egy olyan pasi, aki amúgy mindig kedves, nyugodt, soha sem lehet felidegesíteni, az ilyen helyzetben sem válna agresszívvá ugye?

25N


2017. márc. 21. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:

kevés esély, de ha felizgul akkor teljesen megváltozhat...


24F

2017. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az enyém is ilyen de az ágyban húzza a hajam, egyszer fojtogatott, aztán ki akart ugrani az ablakon..

nem vicc!!!! Már nem vagyunk együtt..

2017. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos annyiból, hogy a munkahelyen (esetleg azon kívül) kedves, nem lehet leszűrni, hogy milyen helyzetben hogyan reagálna. Lehet, hogy ha visszautasítod, elfogadja, és még haza is visz, de az is lehet, hogy felkapja a vizet. Ha még nem ismered annyira, és láthatóan nem bízol meg benne, lehet nem jó ötlet rögtön a lakására menni.
2017. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eroszakos lesz, akkor a kedvessege csak alca volt, hogy az agyaba vigyen. En nem mennek bele, csak akkor mennek at hozza, ha elore tudom, hogy le akarok fekudni vele, egyeb esetben lekoptatnam.
2017. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok pasi csak addig kedves, amíg vissza nem utasítják. Nem tudhatod, hogyan fog viselkedni, ha esetleg nemet mondasz. A bizonytalanságodat teljes mértékben megértem, elvégre nem ismered még őt teljesen. Persze az is lehet hogy megértő lesz, és elfogadja a döntésedet.

Mindenképp gondold át, de azért csak nem fog semmi olyat csinálni veled...

2017. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy ember nem általában nyugis, hanem bizonyos típusú helyzetekben nyugis. Tehát amíg nem tapasztaltad hogyan reagál hasonló helyzetben nem tudhatod. Ettől független ha általában nyugisnak ismered, akkor nincs különösebben mitől tartanod, nőknek elég jók a megérzéseik, hallgass arra.
2017. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!