Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejönne egy exhibicioni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönne egy exhibicionista lány?

Figyelt kérdés

Ne írjatok privátot, nem én vagyok az!

Arra volnék kíváncsi, hogy mennyire jönnek be a pasiknak az exhibicionista lányok. Komoly párkapcsolatba belefér-e szerintetek, mennyire előny vagy hátrány ez, ha nincs mögötte semmi megcsalási szándék.


2017. márc. 22. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem nem jön be


24F

2017. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kérdés mennyire az!?

Nekem szerintem igen.

Kicsit én is az vagyok.

2017. márc. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt válaszolnék, definiáld légyszi, hogy mit értünk exhibicionizmus alatt. Csak mert nem biztos, hogy egyre gondolunk.
2017. márc. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha csak előttem szeret pucérkodni, akkor bejön. Még az is belefér, ha olyan helyen szeret szexelni, ahol esetleg megvan az esélye, hogy megláthatnak. De itt a határ.
2017. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Egy ilyen lány az álmom.
2017. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#3: Olyanra gondoltam, aki szereti megmutatni a testét nyilvánosan is. Nem gond neki ha mások meglátják, sőt szinte élvezi is ezt. Szívesen van meztelenül akár az utcán is, részt vesz meztelen futóversenyen, kerékpározáson és egyéb hasonló dolgokon. Szereti feszegetni a közszeméremsértés határait, de mivel ezt nem szexuális indíttatásból teszi ezért hivatalosan nem sért törvényt, bár sokan megszólják érte és rosszra gondolnak. Nem akar szexuális viszonyt senkivel a párján kívül, de nem bánja, ha mások is látják mindenét.
2017. márc. 22. 11:16
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
#6: Köszi, így már tiszta. Nem tudtam, hogy a kóros szereplési vágyra, vagy a mutogatásra gondolsz-e? :) Hát, nekem ez már nem fér bele egy kapcsolatba. Nem vagyok féltékeny természet, de zavarna, ha más férfiak csorgatnák a nyálukat a páromra. De tegyük fel, hogy a féltékenységen és a birtoklási vágyon túlteszem magam. Az értékrendembe akkor sem fér bele, hogy egy felnőtt nő meztelenül rohangáljon a nyílt utcán, ezzel az idősebbekben megbotránkozást, a gyerekekben zavart, riadalmat keltve. Szóval nálam nem működne a dolog. De lehetne találni kompromisszumokat. Nudista helyekre, ahol mindenki meztelen, talán még elis kísérném. :)
2017. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem jön be.
2017. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Simán, jöhet! ;)
2017. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem bejön, de az ilyen ritka.
2017. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!