Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is kaptok olyan velemenyt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kaptok olyan velemenyt, hogy egyedulallokent fiatalabbnak, felszabadultabbnak neztek ki?

Figyelt kérdés

Ez normalis szerintetek vagy a kapcsolatom rossz hatassal van ram?

Egy kapcsolatom azert sok energiat felemeszt, de lehet csak az en kapcsolatom...

Mit gondoltok errol?


2017. márc. 22. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Én kapcsolatban meghízom, depresszív leszek, életunt.


Viszont nem tudok kapcsolat nélkül élni, igaz nem is próbáltam még, lehet ideje lenne.

2017. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem ezt meg nem mondtak. En miota kapcsolatban vagyok azota tobb random pasi probalkozik nalam. Amikor szingli voltam, sosem talaltak meg utcan meg ilyen helyeken. (Pedig nem jobb a kisugarzasom szerintem ugy altalaban az utcan akkor sem, ha kapcsolatban vagyok es boldog vagyok, mert utcan altalaban idegesit a sok ember es flegma bitchface-el maszkalok xd)

Az en kapcsolatom mondjuk nem emeszt fel tul sok energiat, inkabb feltolt amikor a parommal vagyunk.

2017. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem pont fordítva mondták. Mióta kapcsolatban vagyok, a srácok is valahogy jobban megnéznek, mert boldogabb vagyok és sokat mosolygok, nevetek.
2017. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gyanitom hogy akkor a kapcsolatom amortizal le. Elgondolkodtato...
2017. márc. 22. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor lépj le.. nő vagy férfi vagy?
2017. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4.: több év után ne várd, hogy ugyanokyan friss maradjon a kapcsolat, de ha szereted, próbálj meg beszélgetni veke erről, csináljatok izgalmasabb programokat, közös élményeket, amik feldobják a kapcsolatot, kedveskedjetek egymásnak apróságokkal
2017. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
No vagyok, 3 eves a kapcsolatom. Nem varom hogy szikrazzon mint az elejen, nem errol van szo. Son problemank volt es kitartottam amellett hogy megtudjuk oldani. Jelenleg Jo a kapcsolatom, csak sajnos meg mindig nem tettem tul magam a multon. Idovel gondolom ez elmulik, de ez elgondolkodtatott, hogy masok ugy latjak, hogy amikor szingli voltam akkor boldognak tuntem. Pedig mosolygok, de lehet jobban megviseltek a dolgok mint gondoltam.
2017. márc. 22. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire vagy boldog egy kapcsolatban. A szerelem idején az ember szinte kivirágzik, tele lesz életkedvvel, energiával. Krízis esetén nagyon látványosan felemészt, állóvízben, elhidegült viszonynál pedig lassan fojtogat. Régi, sokat megélt, de alapvetően jó kapcsolatnál pedig melegséggel tölt el.



Ezeken gondolkozz el:


Te mit kapsz a kapcsolatodtól?

Mit érez irántad a párod? Mennyire szeret téged?

Amit mond, az összhangban van azzal, amit te érzel?

Fontos neki, hogy te mit érzel?

Ő is annyi energiát ad a kapcsolatba, mint te?

Mi az, ami felemészti a legtöbb energiád egy kapcsolatban?

2017. ápr. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!