Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is fizessünk ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is fizessünk ki a 416 ezer ft-ot?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal. A lány exe küldött egy fenyegető levelet hogy kér 416 ezer ft ot

Egy év alatt tételesen összeírta mennyit költött a mostani páromra, az a durva hogy még a gombóc fagyi ára is ott van.

Írta hogy ha nem fizeti ki következményei lesznek. Pl. Autógumi szurkálás stb.


Én azon vagyok hogy fizessük ki mert megvédeni nem tudom a párom ugyanis nagyon félénk nagyon vékony testalkatú vagyok.


Ti mit javasoltok?


2017. márc. 22. 15:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, de egyebkent fel lehet jelenteni, ha irasban megvan a fenyegetes.
2017. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
1. Szerinted akkor kamuzik, szóval nem fogja beváltani az ígéretét?
2017. márc. 22. 15:26
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Kezetekben a tárgyi bizonyíték fenyegetésre, irány feljelenteni.
2017. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fizess már - mert én is erős vok!

Írjam a számlaszámot?


Normális?

2017. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem, szerintem te kamuzol, de ettol meg irtam egy javaslatot is. Megpedig azert kamu, mert egy parkapcsolatban elo ferfi nem irna magarol ilyet, masreszt nincs olyan ember, akinek nem a feljelentes lenne az elso gondolata ebben a helyzetben es elgondolkodna azon inkabb, hogy kifizessen egy ilyen rohejes kovetelest xd
2017. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyetek hülyék! Ki ne fizessétek! Ha megvan a papír, én is azt javaslom hogy jelentsétek fel. Nem vagytok kötelesek kifizetni neki semmit.
2017. márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Szerintetek ér valamit a feljelentés?


Én olyan típusú pasi vagyok aki azt mondja jobb a békesség....

2017. márc. 22. 15:31
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlenül nagy lúzer vagy, ezt látja a csávó is, jó, hogy bepróbálkozik lehúzni. Feltenni se kellett volna ezt a kérdést, annyira egyértelmű, mit kell csinálni
2017. márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen feljelentés. Ha kiszúrja az autógumit, akkor is. Nehogymár egy elmebeteg diktáljon!
2017. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Te lúzer típusú, töketlen pasi vagy
2017. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!