Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, akik népszerű, több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik népszerű, több ezer követős, nagymellű, jó testű lányok képeit lájkoljátok rendszeresen, ezt miért teszitek? 20/L

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból:) Tehát ha ismerősötök lenne egy ilyen lány, akkor gondolom azért, mert bejön, akarnátok tőle valamit, ilyenek..

De ha még csak nem is ismeritek, sőt sosem fogjátok valószínűleg, mert ezek csak "insta lányok", akik azért teszik ki a képeiket, hogy több százan/ezren kedveljék őket, akkor mi értelme? Csak mert tetszik a teste? Vagy mert szeretnétek, ha a barátnőtök rájuk hasonlítana? Vagy ez olyan, mintha kocsikat stb. lájkolnátok, nincs benne semmi? :D

És ha például van egy lány a környezetetekben, akitől szeretnétek valamit, ettől függetlenül továbbra is "belájkoljátok" ezeknek a lányoknak a képeit? Főleg, hogy minden egyes képét?

Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem, lányként, és azért is, mert van egy fiú aki szeretne tőlem valamit, érzem, hogy bejövök neki, viszont látom, hogy folyton ilyen lányok képeit tetszikeli.. És ilyenkor teljesen elmegy az önbizalmam, hogy mit akar tőlem, ha ilyen lányok tetszenek neki valójában? Mert én távolról sem vagyok, és nem is leszek soha ilyen "instalány"...


2017. jan. 26. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Reménykednek, hogy egyszer majd felfigyel rájuk az a lány XD
2017. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Termeszetesen azert csinaljak, mert tetszik nekik a kulso. Ez olyan, mint amikor a lanyoknak tetszik egy jo testu jol kinezo fiu/ferfi. Persze a lanyoknak sem mindnek olyan a pasija. Ettol nem kell rosszul erezned magad. Nekem sorhasam van, es kopaszodok. Megis szeret a felesegem, de azert remelem, hogy nem annyira igenytelen, hogy csak en tetszek neki. Persze baromi menon nezek ki, de azert ne tegye alacsonyra a mercet. Igy en is kuzdok egy kicsit.
2017. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Ez ember függő. És valószínűleg érzelmi intelligenciától is. Teljesen helytálló az is amit írsz. Sokan azért teszik, mert akarnak tőle valamit, vagy pont ilyen nőről álmodoznak. Van aki csak kiveri rá és többé nem is érdekli őt, csak ha megint üríteni kell. De olyan is van, akinek csak úgy tetszik, hogy elismeri, a természet szépet alkotott (még ha túl is van photosoppolva) és szereti nézni, de tovább áll.


Én őszintén az ilyen "instás" lányokat nem bírom, mert látom mögötte az éretlen és bugyuta személyiséget. Szoktam lányokat nézni, de inkább deviantarton a profi fotós kategóriából. Az se a hétköznapi énjét mutatja a lánynak, de a legszebbet hozza ki belőle, és azért nézem, mert szeretem nézni a szépet. De ennél többet nem jelent.

2017. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Jajj, kérdező, hagyd ezeket a lájkolós fiúkat! Szánalmas kis lúzerek, akik beállnak, 1235. nyálcsorgatónak valami csaj képe alá. Az ilyenek soha nem állnak le, ha barátnőjük lesz, akkor lájkolgatnak tovább, csak most már titokban egy másik profilról.

És igen, az ilyenek beveszik, h a csaj tényleg olyan gyönyörű 0-24-ben, mint a megcsinált, sminkelt, filterezett, agyonszerkesztett fotóikon és ezt várják el a hétköznapi lányoktól is, mert ezeken a fotókon nőnek fel, már ezt a megjelenést tekintik normálisnak. Betegek, fuss az ilyenek elől.

2017. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A másik kérdésben 24 éves vagy. Akkor ez most hogy is van????
2017. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

23 éves lány vagyok és ha meglátok idővonalon szép nőket, akik tényleg nagyon szépek akkor belájkolom ismeretlenül is .

Nincs ebben semmi. Mondjuk az kicsit gáz , ha minden egyes képét belájkolja,pláne ha félmeztelen csecsmutogatós képről van szó.

2017. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!