Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretlek szó kimondása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretlek szó kimondása?

Figyelt kérdés

A párom nem viszonozza ha mondom neki, hogy szeretem. Általában vagy azt, mondja, hogy helyes vagy azt, hogy én is. Utóbbit ritkábban. Egy éves kapcsolat. Voltatok már így, hogy nem az a válasz jött amire számítottatok?


L


2017. márc. 22. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neha mi is elpoenkodjuk. De szerintem az "en is teged" pl egy teljesen korrekt valasz.
2017. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne bánkódj, nekem olyan párom volt aki ha részeg volt minden nőnek mondta akit csak meglátott.
2017. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Lehet nem szeret.

2. Lehet nehezen fejezi ki az érzéseit.

2017. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van aki nem verbális típus. Ha más módon érezteti, akkor semmi baj nincs ezzel.
2017. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondani kell feltétlenül, hanem éreztetni. A tettek sokkal többet nyomnak a latba a szavaknál. Mondani bármit lehet.
2017. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy éves kapcsolatban még ne nagyon panaszkodj... 13 évet voltam valakivel, aki önmagától ilyent talán sosem mondott, csak néha válaszban, hogy "én is..." de ehhez se kell mindkét kezem, hogy megszámoljam.

F

2017. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!