Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is fura a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is fura a viselkedés? Vagy ez teljesen véletlen egybeesések és csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Pár napja, hogy a barátommal alig tudunk beszélni. Vagy nincs ideje vagy pedig nem tudunk értelmes dolgokról beszélni, mert közben valamit csinál. Munka mellett oké, h mást is dolgozik, de eddig ilyen nem volt, h hatással lett volna ránk.

Ma iskolázáson van (egy olyanon, amire ő jelentkezett be de a munkaköréhez nem is tartozik hozzá az iskolázás témája) és reggel előre írta, h nem fog tudni írni mert figyelnie kell. Gondoltam, h majd ebédszünetben biztosan jelentkezik. Persze nem történt meg :) Kérdeztem tőle este, h kikkel megy az iskolázásra amire azt válaszolta, h 8-9 ember a cégből. Gyanakodom, h esetleg ott lehet az a kolléganője is akivel a múltkor nézeteltérésünk volt a párommal. Hogyan tudhatom meg? Tudom, nagyon gáz, h ezen agyalok de aki volt ilyen helyzetben az már mindenből azt veszi ki... Szerintetek alaptalan az egész? Egész nap ezen kattogok... Hogy esetleg "elfoglalt" más társaságában. Inkább nézzetek hülyének, de jól esett, h kiírhattam magamból! :)


Köszi a normális és az esetleg megnyugtató válaszokat! :)


2017. márc. 23. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell ráfeszülni ennyire a folyamatos kommunikációra. Én sem szeretem, ha egész nap "szórakoztatni" kell valakit. Van dolgom, este beszélünk.


Egyébként semmi konkrétum nem derült ki a kérdésből, azon kívül, hogy van időd napközben facebookozni.

2017. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig folyamatos kontaktban voltam a volt barátaimmal. Írtunk és hívtuk egymást állandóan napközben. Ez a múlt.

Most egy olyan pasim van, aki nem igényli ezt, vagyis reggel egy gyors üzenetváltás, este lefekvés elõtt pedig egy hosszabb beszélgetés és ennyi.

Nem lesz attól jobb a kapcsolat, ha valakik feleslegesen állandóan egymáson lógnak, plussz a saját dolgainkra sem tudunk így koncentrálni.

2017. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Persze én értem is ezt,h mire céloztok, de nálunk ez több mint 1 éve így van, h napközben is tudunk beszélni.

Én sem azt írtam, h egyfolytában a telefont nyomkodjuk, csak időnként amikor van pár percünk akkor írunk a másiknak, h éppen mi a helyzet... Ez olyan pár sor szóváltást jelent a nap folyamán. És épp ezért fura, h még egy "mizu?"-t sem ír, én pedig azért nem írok, mert reggel írta, h elfoglalt éppen... Ez olyan pár napja kezdődött, pedig elmondása szerint semmi sem változott a környezetében (gondolok arra, h több munka, feszültség a melóban). Őszintén nem vagyok erre betegesen rágörcsölve, csak a mi szempontunkból ez fura viselkedés hozzá képest. Értitek? :) Oké, persze, h másnál más az "egészséges kapcsolat" fogalma, de azt nézzük amihez mi vagyunk "szokva" vagy ahogy nálunk szokott működni :)


Köszönöm a válaszokat! :)

2017. márc. 23. 14:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj, azt elfelejtettem leírni, h épp az imént mentem el a hotel mellett ahol van nekik az iskolázás, mert arra volt utam és pár kollégáját láttam kint cigizgetni, szóval gondolom, h szünet volt.
2017. márc. 23. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Ezt most fejezd be, ne kattogj, foglald el magad.

Majdnem biztos vagyok benne, hogy feleslegesen rugózol a dolgon.

És akkor mi van, ha a szünetben másokkal beszélget, és nem neked irogatja a "mizu-t"? Ne légy gyerekes, hagyd a pasit levegőhöz jutni. Ha hiányzol neki, úgyis ír, ők ilyenek.

2017. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Két eset van, vagy mással (nővel) foglalkozik és nem akarja hogy zavard, vagy a másik lehetőség hogy tényleg unja már ezt az állandó egymáson lógást. Erre nekem se lenne szükségem :)


A kettő közül melyik azt innen senki nem fogja tudni megmondani.


Remélem megnyugtató volt ez a válasz.

2017. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!