Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Csak én reagálom túl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csak én reagálom túl, vagy tényleg furcsán viselkedett ahhoz képest?

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom (én értelemszerűen lány vagyok), akibe szerelmes vagyok, és ezt ő is tudja. Mondjuk szerintem ő csak annyit tud, hogy tetszik nekem. Egyik nap volt egy elég érdekes beszélgetésünk messengeren. Úgy volt, hogy átmegyek hozzájuk ps-ezni, amiből idézőjeles "ps-ezés" lett. Merthogy én lettem volna az egyetlen lány, aki nem "azért" ment volna át hozzá. És mondtam, hogy én sem szeretnék kivétel lenni, mire az volt a válasza, hogy "ő semmi jónak az elrontója". És bár aznapra nem jött össze, megbeszéltük a hétvégét. És ezen felül voltak még "pikáns részletek" a beszélgetésben. Másnap 4,5 órát dolgoztunk együtt (merthogy munkatársak vagyunk), és azidő alatt kb ha háromszor hozzámszólt... Úgy, hogy előtte mindig hülyültünk, beszélgettünk, oltogattuk egymást... Úgy nem volt különösebben bunkó, mert végig segített, csak nem szóltunk egymáshoz. Egész héten nem dolgozunk már együtt, és úgy volt, hogy csak szombaton talizunk, de félek, hogy abból már nem lesz semmi.

Nyugodtan essetek nekem, és mondjátok, hogy csak én reagálom túl, és nincs is semmi baj! Csak most félek, hogy nem lesz semmi a szombati programból.



2017. márc. 1. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:

lehet, hogy kicsit beijedt, hogy mégis összejön a dolog és nem tudta hogyan viselkedjen

szerintem nem jelenti azt, hogy nem lesz a szombatból semmi...de tudsz vele neten beszélgetni, tudakold meg mit szeretne :)


24F

2017. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Itt most vagy az van hogy csalódott hogy te sem vagy különb a többi lánynál,

Vagy a többi lány kamu volt, és beijedt hogy te viszont valóban hajlandó lennél rá.

2017. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi van? Csak én nem értem a szituációt? Több csaj is át akart hozzá menni "ps-ezni" (azaz mit is csinálni akkor, ha csak idézőjelben ps-ezni? Dugni?)?
2017. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: A lényeg az, amit mondasz, csak a többi lánnyal előtte nem voltak barátok, és náluk a legelejétől az volt megbeszélve. (Igen, dugni...) De én tényleg fifázni mentem volna át, hiszen egyrészt barátok vagyunk, másrészt mindketten imádjuk a fifát. :D
2017. márc. 1. 12:13
 5/10 anonim ***** válasza:

#4: játsszatok vetkőzős fifát :D

gólonként 1 ruhadarab :P

de aztán nehogy feltűnően gyorsan veszíts :P

melltartó bugyiban erős védelmed legyen, húzd az agyát :P


24F

2017. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolkodj már egy kicsit azzal a fonnyadt kis gumóval, ami a koponyádban lötyög: honnan tudnánk mi erről bármit? Miért fordul meg a fejedben egyáltalán, hogy megkérdezz egy rakás ismeretlent, aki semmit nem tud rólad, róla, rólatok? Az egyetlen ember, aki tudja a válaszokat, a barátod. Miért nem magától értetődő, hogy egyszerűen csak megkérdezed tőle, hogy "akkor most mi is van"? Miért olyan nehéz kommunikálni?
2017. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves szavaidat, orulok, hogy ilyen szepen sikerult megfogalmaznod. Egyebkent a stilustol eltekintve egyetertek veled... Nekem is az volt az elso gondolatom, hogy irok neki, csak most olyan fura ez a helyzet, es nem szeretnem elb.szni. Ezert gondoltam, hogy fiukat kerek meg arra, hogy segitsenek, hatha ok jobban atlatjak. Neki meg megigertem, hogy a melohelyrol nem mondom el senkinek, igy maradtak az idegenek.
2017. márc. 1. 14:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Oké, természetesen értem, hogy sokkal könnyebb ismeretleneket kérdezni online, mint vállalni az esetleg nehéz, kívos, zavarba ejtő személyes helyzeteket a másikkal. De pont azt akartam kifejezni, hogy ez nagyon rossz módszer. A jó kapcsoalat kialakításához és fenntartásához (szerintem) a legfontosabb, hogy megtanuljatok jól kommunikálni egymás között. Úgyhogy ha akarsz valamit, vagy kétségeid vannak, akkor az legyen az alapértelmezett megoldás, hogy vele beszélsz és nem passzívan kivársz vagy ismeretlenektől kérdezed meg azt, amit tőle nem mersz.


Mi csak a saját tapasztalataink, személyiségünk, előítéleteink alapján tudunk válaszolni, aminek semmi köze a sráchoz. Ezért értéktelenek a tanácsaink.

2017. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na most itt álljunk meg egy polgári szóra! Mi is tulajdonképpen a szándékod? Fel akarsz iratkozni a skalpgyűjteményébe? Mert egyebet így nem érsz el, az tuti!
2017. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolso: Igen, az. Tudom, hogy nem lesz tobb... Tisztaban vagyok vele. Ahogy azzal is, hogy fajni fog. De attol meg donthetej, hogy vagy ez, vagy semmi. Igyis faj, meg ugyis fog, akkor mar inkabb belemegyek ebbe, mert igy legalabb felig jo lesz.


Egyebkent azota beszeltem vele.

2017. márc. 2. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!