Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Duci lányként lesz esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányként lesz esélyem ilyen pasit találni?

Figyelt kérdés

-Helyes.

-Átlagos testű,nincs elhízva.

-Jól áll anyagilag.

-Megbízható,hűséges.

-Extrovertált.



2017. márc. 23. 16:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg mit jelent a duci nalad es mennyire szep az arcod.
2017. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Talán, de nem lesz könnyű és ne azért mert duci vagy hanem azért mert pontokba szeded mit keresel. Ha véletlenül belefutsz valakibe, akinek te is tetszel végignézed majd a listát és, ha az egyik nem stimmel elhajtod. Pedig lehet, ha nem egyből elvárnál dolgokat hanem, hagynád, hogy megismerd igazán és az alapján döntenél, akkor kiderülne, hogy nahát, lehet nem extrovertált, de tök jól kijövünk.
2017. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
Azert ot pont nem olyan oruletes lista, aminek ne felelne meg egy rakas ferfi, kapasbol tobb sracra is illik az ismerosi korombol mind az ot pont egyutt.
2017. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Jó àll anyagilag hàt ez necces lesz mivel aki tehetõs annak magasabbak az igényei.
2017. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk én az anyagi jólléten és az átlagos testűn akadnék fenn, szerintem ez akkor elvárható ha te is hozod...
2017. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

5 Atlagos testet irt, nem kisportolt gorog istent. Az elobb emlitett ismerosi korbol az egyik srac exe egy nagydarab de gyonyoru arcu lany volt, a sracnak jo alakja van. A paromnak szinten volt elottem duci baratnoje, meg ropi is, mindenfele, nala eleg vegyes a felhozatal, o maga vekony, szalkas ferfi. En ugy vettem eszre, a sracoknak esszeru hatarokon belul annyira nem szamit az alak.

Nyilvan ha a kerdezo 100 kilo feletti, az mar necces, de akkor inkabb balnat kellett volna irni, nem ducit :D

2017. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
29%
Magyarországon 99% eséllyel nem fogsz találni. Mert ha itt egy pasi jóképű,az nagy eséllyel olyan intrikus,mint egy klimaxos öreglány,hűséges meg minek lenne,ha erőlködés nélkül azt kap meg,akit akar. Mondjuk ha az agyonajnározott Nagy Ervin vagy Szabó Győző neked helyes,akkor még van esély. Ha ilyet akarsz,inkább nézz körül a horvátoknál/szerbeknél,ha nem kapsz agylobot a szláv nyelvektől.Ott biztos tudsz kompenzálni,ha van érzéked csinosan felöltözni-ott ez kifejezetten kényes pont- és van cicid is meg feneked is. Ha én is tudtam Dél-Spanyolországban,amikor Erasmusszal kint voltam,te is tudsz,ha nem ilyen állandóan bőrpíres tésztaképed van.
2017. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Pontosítanék! Átlagos test: Legtöbb embernek van,tehát NEM jelent izmost,csak azt,hogy nincs elhízva.


Rajtam plusz 15kg van.

2017. márc. 23. 16:40
 9/21 anonim ***** válasza:
5%

"-Helyes. -Jól áll anyagilag."


Az nem fog kövér nővel össze jönni.

2017. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
*ilyet-olyat,amilyen a listán van
2017. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!