Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha csúnya lányként esélyem sincs egy normális kapcsolatra, és féltékeny vagyok más lányokra?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnyának és értéktelennek érzem magam. Magas vagyok, hatalmas a seggem, meg a kezeim is. Szörnyű x-lábaim vannak, a bőröm hófehér, 2 percre kimegyek a napra és leégek, aztán meg úgy nézek ki, mint valami rák. Egyébként a hátam és a kezeim is pattanásosak, az arcomon meg néha hatalmas kráterek vannak amik nem csak fájnak de még csúnyák is. :( A hajam olyan seszínű, unalmas, az orrom hatalmas, de ennek ellenére a szemeim nagyonnagyon picikék. A szemöldökömmel nem tudok mit kezdeni, mindenhogy hülyén néz ki.

Öltözködni nincs nagyon pénzem, de azért igyekszem. Csak az a gond, hogy javarészt semmi sem áll jól az én lehetetlen alakomon. Minden olyan csúnyán néz ki rajtam, és mindig azon kapom magam, hogy más lányokat nézek és irigykedem rájuk. :(

Mindezek mellett a hangszínemet is utálom, szégyenlős vagyok, nem tudom, hogyan szóljak az emberekhez hogy ne nézzenek hülyének vagy ilyesmik... Ráadásul okos sem vagyok, átlag alatti eszem van és még a tanulás sem megy, 4-szer buktam a nyelvvizsgán és 2szer a kreszen.

Van egy lány az osztályomból, aki annyira szép, mindemellé okos is. Néha elmegyek vele bulizni, de mindig sírva megyek haza. Hozzá mindig odamennek táncolni, olyan szépen állnak neki a ruhái, van stílusa, van magánélete, szép gimis emlékei. Én meg a gimi 4 évéről mit mondhatnék? Semmi nem történt velem és olyan magányos vagyok. Amikor fesztiválozni voltunk, egy francia fiú gyönyörűeket mondott neki, és ott a fesztivál erejéig együtt voltak lényegében. Én meg még ott sem tudtam senkit sem összeszedni, annyira elkerültek. :( Pedig egy fesztiválon azért elég könnyű. Mikor fog nekem egy francia srác udvarolni? :((

Úgy érzem, mindenhez túl csúnya vagyok, semmire sem vagyok méltó.

Mit tehetnék? Senki sem lenne képes rám fanyalodni, és már 19 éves vagyok, végzős... :( Hiába kezdek magammal bármit is, ugyanúgy mélyen az átlag alatt vagyok külsőleg, és szerintem a személyiségem sem a legjobb.. :((

19L


2015. febr. 15. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Egy biztos: nem a külsőd miatt nem kellesz a fiúknak. Lehet, hogy a személyiségeddel van baj. A másik lehetőség, hogy van, akinek kellenél, csak észre se veszed, mert nem néz ki elég jól.
2015. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Igazad adok nagyrészt az első hozzászólónak.

Ha küldesz képet akkor többet tudnék mondani, mert így nehéz elképzelni.

Nyugi, nem élek vissza a képpel, ha kell küldök magamról is, hogy ne érezd azt, hogy csak te adtál valamit.


27/F

2015. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg elfogadni magadat, és ne azt nézd h mi a rossz benned hanem hogy mi a jó. Ne azt mutasd a világnak h neked milyen rossz mert nem bir senki, hanem mosolyogj legy eletvidam es egyszer rad fog találni az igazi, meg a fősulin is találkozhatsz jófej srácokkal akik kozul egy biztos hogy elfogad majd ugy ahogy vagy.
2015. febr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért érdekelne egy kép rólad, hogy tényleg előnytelen a külsőd, vagy csak te látod magad nagyon csúnyának.
2015. febr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Lejjebb azokkal a fránya elvárásokkal!!!


Pattanásos a hátad? Keress pattanásos hátú partnert!

Csúnya vagy? Keress csúnya partnert!

Buta vagy? Keress buta partnert!


Egy ilyen hosszú leírás után, nem hiszem, hogy olyan buta lennél. A kinézeted pedig csak rajtad múlik. A fehér bőr nem hiszem, hogy probléma; a kráterekre ott a smink; az alakért pedig mozogni kell. Munka és sok kitartás kell, de meglesz az eredménye.

Hajrá!

2015. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy csúnya vagy?

Majd én azt tudom!

Képet kérek!

2015. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az alakodon peldaul rengeteget javithatsz sporttal es jo etkezessel akkor csinos ruhakat hordhatsz,feltűnőbb lehetsz.


En is megcsinaltam,ugyanugy x-labbal es szar genetikaval érettsegi majd egyetem mellett.

Nyafogassal nem jutsz elore.

19/F

2015. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Annyit olvastam el, hogy bla-bla-bla.... küldj képet, amúgy meg tök nem ezen múlik, hogy mikor lesz pasid
2015. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ez egy hülyeség. Csak akkor "csúnya" valaki, ha igénytelen. Miért nem hozod ki inkább a legtöbbet magadból? Mit panaszkodsz, ha béna az alakod? Diétázz, tornázz, fuss, attól mindenképp jobb lesz. Ha seszínű a hajad, fesd be, attól fényes lesz. A pattanásaidat kenegesd, a "nincs pénzem" szerintem elég hülye kifogás, egy 500 forintos tonikot biztos meg tudsz magadnak engedni. Húzd ki szépen a szemed, ha túl kicsi, és púderezd le a bőröd. Ezek tényleg nem nagy összegek, félévente 600 forint darabja... Elég gyerekes a hozzáállásod, és ciki, hogy sajnáltatod magad, ahelyett, hogy tennél valamit. Én is 19 vagyok, és meglep, hogy a korosztályomból valaki még ennyire nem látja át ezeket a dolgokat.

Ha ennyire lebecsülöd magad, más is le fog.

Ne haragudj, egyáltalán nem akarlak megsérteni, de térj már észhez.

2015. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, egy fiatal nő hibátlanul ír, én máris rákattantam :D
2016. ápr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!