Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti járnátok egy olyan pasival, akinek pedofil hajlamai vannak?

Figyelt kérdés
24/F

2017. márc. 23. 16:20
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
tényleg nem bántottam sose. jogi útra sose ment az ügy. csak informálisan közölték a szülők, hogy nem vagyok szívesen látott személy, mert túlzott érzéseket táplálok a lányuk iránt
2017. márc. 23. 18:16
 12/26 Költőnő? ***** válasza:
89%

Ja, ha jogi útra nem jutott az ügy, akkor nem is számít... Ja várj, de.

Ez qrva beteges!

2017. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
23%

Hát szerintem minden pedofil, aki uralkodik magán és nem éli ki a vágyait, egy hős.

Ha bűncselekmény lenne nőként férfiakkal szexelni, én biztosan bűnöző lennék, mert képtelen lennék elnyomni egy ilyen késztetést.

Viszont kapcsolatot nem igazán tudnék elképzelni, mert ugye felnőtt nőként engem nem kívánna szexuálisan, szóval úgy elég nehéz az élet. Ha mégis megszeretjük egymást, akkor meg nem szülnék gyereket neki, mert minden nap kínlódna vagy ha mégis legyengül, akkor a gyerek szenved, szóval senki sem nyerhet.

2017. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Nem kizárólagosan pedofil vagyok, viszont ez is ott van bennem. Valahol én is vágynék rendes kapcsolatra, meg családra, mint minden más ember, illetve arra, hogy a párom el tudjon minden hibámmal együtt fogadni. bár gondolom valószínűbb, hogy egyedül kell az egész életem leélni.
2017. márc. 23. 19:33
 15/26 anonim ***** válasza:
73%

Mi a fene? Már miért lenne hős valaki azért, mert megáll valamit, amit nem szabad?


Az egész gyerekkora erre megy rá mindenkinek, hogy ezt tanulja. Aki ezt elbukja, az gyenge jellem.



Messziről elkerülném a pasit, pedig elég sokfajta perverzióra nyitott vagyok.


Szerintem olyan nőnél próbálkozz, aki nem akar gyereket. Így lehet hosszútávon egy társad.


Amúgy én nem mernék rá megesküdni, hogy pedofil vagy. Gondolom lúzer srác vagy/voltál és életedben először volt kedves veled egy nőnemű lény.


A tinikor vészes, egyesek a homoszexualitást próbálgatják, mások állatokat.. attól függően, mi váltott ki valamilyen véletlen folytán szexuális izgalmat belőlük. A tinik mindenre gerjednek, aztán azt hiszik, hogy amire kivetül a szexualitásuk meghatározza őket.


Régebben beszéltem egy sráccal, akinek gatyán keresztül megnyalta egy kutya a farkát, begerjedt és azt hitte beteg és utálta magát.


Simán el tudom képzelni, hogy a kislány véletlen kiváltott valamit, te meg túl nagy jelentőséget tulajdonítottál neki. Minél többet gondoltál rá, annál mélyebbre került az amúgy felületes érzés.


Nemrég volt egy cikk az indexen, mennyire utálják magukat azok, akik szexuális erőszaknál orgazmust élnek át.. pedig ők aztán nem erre vágynak, mégis megesik.


Menj szexuálpszichológushoz, nekik nem tudsz újat mondani. Szerintem nagy eséllyel kiderül, hogy igazából semmi bajod.


A tinikor nehéz, főleg a fiúknak.

2017. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
11%

Gratulálok azoknak az embereknek, akik agyonlőnék a kérdezőt, mint a veszett kutyát. Szerintetek ha ennyi gyűlöletet kap a felnőtt társadalomtól olyasmiért, amit még el sem követett mi fogja arra késztetni, hogy ne keresse az ártatlan gyermekek társaságát? Amíg nem árt senkinek addig ő egy segítségre szoruló ember, akinek az örök magány rémével kell szembenéznie.

Remélem kérdező meg tudsz ezzel küzdeni. Én kockázatosnak tartanám ezt elmondani a párodnak, főleg az elején. Ez egy olyan teher, aminek a viselésében nem lehet osztozni mással.


"A tinikor vészes, egyesek a homoszexualitást próbálgatják, mások állatokat.. attól függően, mi váltott ki valamilyen véletlen folytán szexuális izgalmat belőlük. A tinik mindenre gerjednek, aztán azt hiszik, hogy amire kivetül a szexualitásuk meghatározza őket." Ezzel, meg a pszichológusos résszel egyetértek. Érdemes lenne megfontolnod.

2017. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Sunshinedoll ***** válasza:
20%
Nem, és fel is jelenteném.
2017. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Azért kikérem magamnak, nem akarok gyereket, de ránézni sem akarok pedofilra! Micsoda logika ez?


Akkor is rosszul vagyok, ha egy híres emberről derül ki az ilyen. Utoljára pl Mark Salling-ről. Undorodtam, hogy olyannak volt a része, amit szerettem.

2017. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Amíg nem jársz vele pszichológushoz, és nem teszel ellene, szerintem ez csak halmozódni fog, de vannak olyan személyek, akiknek hajlamuk van rá, és mégis képesek családot és párkapcsolatot építeni. Ja, meg igen, attól, mert kamasz voltál, és lelkileg ráfüggtél egy gyerekre, még nem biztos, hogy pedofil hajlamaid vannak.
2017. márc. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért akadt itt ki mindenki, és nem kezeltük ártatlanként a srácot, mert eltiltották a gyerektől. Nem csak a szexuális része ciki a gyerekekkel való kapcsolatnak, hanem az érzelmi oldala is.


Ő meg nem állt ellen neki, mert gyenge volt.


Egészen más egy szimpla ölelés, mint egy olyan, amiben elfojtott érzelem/szexuális vágy van. Ha nem hiszed, egyszer éld át.


Aki jóérzésű ember, az az első pillanattól olyan távol tartja magát mindenfajta gyerektől, amilyen távol csak lehet.


Ettől függetlenül fenntartom, hogy nem biztos az a pedofilság, komolyan nem kell félni a szexuálpszichológustól. Pech, hogy ilyennel kell felkeresned, de ha nem kezdesz semmit a problémával, nem lesz jobb.


Ha jól tudom van egy csomó alapítvány, akiket megkereshetsz, ők állják a pszichológus órabérét. Keress rá a neten, biztos találsz.


Ha nem akarsz ezen változtatni, utazz északra, talán hollandiáról cikkeztek páréve, hogy alakult egy pedofil párt vagy hasonló.

2017. márc. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!