Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti járnátok egy olyan pasival, akinek pedofil hajlamai vannak?

Figyelt kérdés
24/F

2017. márc. 23. 16:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem! Engem is megerőszakoltak mikor kislány voltam. Az ilyenek egy életre tönkreteszik az embert. És azt mondod hogy nem bántottad azt a gyereket. De nem biztos hogy ezt ő is igy élte meg, nem ok nélkül volt az az eltiltás. És ha lennék olyan hülye hogy járnék is egy ilyennel, mi a garancia rá hogy a későbbiekben nem éli ki a beteges hajlamait?
2017. márc. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Költőnő? ***** válasza:
100%
Sztem ha vkit ért gyermekkorában bmilyen abúzus, és itt tök mindegy, milyen mértékű, abban vmilyen szinten hagy nyomot. És ezt onnan tudom, hogy bár velem semmi komoly nem történt, de mégis történt valami és mind a mai napig emlékszem a riadalomra, az összezavarodottságra, amit éreztem. Pedig vagy 30 éve volt és relatíve "ártatlan " volt. Az a baj, hogy el sem tudjátok képzelni, hogy még egy "nem történt semmit" is hogy tud megélni egy gyerek. Érzi és vhol tudja, hogy ez nem normális és nem érti, mi történik vele.
2017. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
sose csináltam a lánnyal semmi olyat, amit normális emberi rokoni viszonyok között nem tehetnék meg. sose láttam meztelenül, sose bókoltam, vagy udvaroltam neki, nem történt semmi ilyesmi.
2017. márc. 24. 13:25
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, érts meg valamit: a gyerekek érzékenyek az ilyesmire, nem kell ahhoz fogdosnod, vagy akár bókolnod neki hogy kellemetlen legyen számára a közelséged. Borzasztó rossz élmény tud lenni ha egy felnőtt nőként néz egy gyerekre.
2017. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Serdülőként lett SZERELMES egy 5 éves unokahugába. Nem +bta, vagy udvarolt, fogdosta ahogy egyesek itt behalózzák. Valóban nem kell csinálni semmit kb ahhoz, hogy nyomot hagyjon, de azért a szülők se hülyék, nyilván észreveszem egy kamaszon, ha szerelmes. Ha történetesen az én 5 éves lányom az, nyilván én is tiltom hiába nem történt semmi. 1 családban se akarnék balhét, 2 a lányomat sem szeretném ennek ki tenni, így kézen fekvő, hogy megoldom, ne találkozzanak. Egyébként csak az unokahugodra vagy rákattanva mint 5 éves ergo az emlékébe, vagy kb úgy maradtál és ez a korosztály vonz téged szexuálisan ?
2017. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"azért a szülők se hülyék, nyilván észreveszem egy kamaszon, ha szerelmes."

Az lehet. csakhogy itt nem a kamaszon kellne észrevenni hogy szerelmes, hanem a védtelen kisgyereken hogy baj van. Azt meg sok esetben nem veszik észre a szülők, nem látják, vagy csak simán nem tesznek semmit, mert nem AKARJÁK látni mi a baj. Mi van ha nem ismered azt aki miatt rosszul érzi magát a gyereked? És szándékosan nem kislányt írtam, mert fiúk éppen úgy lehetnek áldozatok.

2017. márc. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!