Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Havi szinten mennyit költötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi szinten mennyit költötök a barátnőtökre?

Figyelt kérdés
Körülbelül.

2017. márc. 23. 16:51
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Illetve ha lány/nő vagy, a barátodra?
2017. márc. 23. 16:53
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Háááát nem számoltam még ki pontosan de úgy mindent egybevetve szerintem kb olyan 30-at. Én 22f ő 18l :)
2017. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom nálad sem ad bele valami sokat közös dolgokba a barátnőd. Nem zavar?
2017. márc. 23. 16:58
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar. Még nem vagyunk annyi ideje együtt úgyhogy mindig én hívom meg, én fizetem neki a közös programokat is, néha beszáll ő is de ritkán hagyom neki. Meg neki még nincs igazán saját pénze mivel még szüleivel él és tanul meg egyébként őt sem zavarja, hogy mindenre meghívom :D

De nem ezért van velem és nem használ ki/húz le szóval nem zavar a dolog szerintem így illik

2017. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg volt barátom, ő sokkal többet költött rám. Eleve mindenre ő hívott meg és soha nem engedte hogy én fizessek bármit is. Ezt csak akkor tudtam kivitelezni, ha titokban kifizettem a fogyasztást amíg ő nem figyelt. :D Valamint találkozások előtt mindig vettem neki sört és a többi kedvencét. :D Nálam ez havi szinten olyan 10 ezer volt, neki 30 körül.
2017. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyutt elunk, a legtobb koltseg ami az otthoni dolgokkal kapcsolatos az tobbnyire feles, talan a baratom valamivel tobbet kolt kajara mert neki van Erzsebete es abbol fizetunk amig van rajta. Van amikor rendelunk kajat, ezt kb ossze-vissza fizetjuk.

Ezen kivul ha elmegyunk moziba pl akkor altalaban meghiv a jegyre es a bufeben is, ha kajalunk a varosban valahol akkor is tobbnyire, de van olyan is, hogy en hivom meg ot.

Random dolgokat nem szokott nekem venni, ruhakat, sminket stb ezeket magamnak veszem :D Egyszer vett nekem egy melltartot, mert problemaztam, hogy most megvegyem-e ennyiert vagy ne, aztan megunta es megvette nekem :D Neha van, hogy jon valami random program, ez is valtozo, hogy o fizeti vagy felesbe.

Osszessegeben nem hiszem, hogy havi 20 ezernel tobbet koltene, de egyebkent egyikunk se tartja szamon, ot is halal hidegen hagyja, nem huzom le szazezrekkel szoval nincs miert soherkednie.

2017. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Így olvasva a kommentjeiteket, lehet kicsit túlreagálom a dolgot. Én is mindig meghívom mindenre a barátnöm, de már kb az ebédjét is én veszem meg. Na jó, fújok kettőt...
2017. márc. 23. 17:17
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Hát akkor ne tedd. Mondd, hogy ezt felesbe vegyük. Szerintem ezen nincs semmi sértő. Én nem fizettetném a pasimmal az ebédemet állandó jelleggel.
2017. márc. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
Én nem tudom hogy jöttek össze ezek a válaszok, de havi 20-30 iszonyat sok. A kasszánál is illene működnie a nemi egyenlőségnek.
2017. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez történelmileg úgy alakult, hogy én egyedül élek, a barátom meg gyakran meglátogat. Ilyenkor nyilván megkínálom valamivel, minimum egy kapuccinóval, nem tudom, mennyi lehet, talán egy százas. Kis süti, édesség a másik százas. Ha sütök, főzök valamit, az lehet egy ezres, vagy kettő is, de sajnos ritkán ebédel nálam. Alkalmakra ajándék, ez lefut nála karácsonytól húsvétig, 5 alkalom, 25-30 ezer. Hát ennyi. Ő kevesebbet tud rám költeni, mert most gödörben van, de rohadtul nem érdekel.
2017. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!