Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti havi szinten mennyi pénzt költötök barátnőtökre?

Figyelt kérdés

Én sajnos nem vagyok gazdag, és kb 10-12 ezrem van egy hónapra amit szórakozásra költhetek. Mivel ott vannak a számlák, a kutyám, megélhetés. Milyen programokat tudnátok tanácsolni ?


24/F


2015. jan. 2. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetjárás.
2015. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne költs sokat ne a pénzedbe szeressen bele. Mi a barátnőmmel elég sűrűn járunk moziba , kajálni stb. De ezeket mind felesbe néha spontán meg hívom és ő is engem. Szerintem így a korrekt és szép. :)
2015. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 éve együtt élünk, egyelőre csak én dolgozom, mivel a barátnőm még egyetemre jár. Ösztöndíjas tanuló, és ha van rá lehetőség, iskola mellett ő is eljár dolgozni, diákmunkázni, igyekszik nem "eltartott" lenni, de azért alapvetően én tartom el mindkettőnket, én fizetem a rezsi és a lakbér jelentős részét is. Ettől függetlenül nem lusta és ő is beleadja, amit csak tud. Nálunk 1 cica és 1 kutya van, akikre szintén költeni kell, tehát egyértelmű, hogy nem sok pénzünk marad, amit magunkra fordíthatunk.


Mi nagyon szépen megoldottuk, havonta 1 mozizást engedünk meg magunknak, vagy egy cukrászdát, ezen kívül pedig olyan programokat szervezünk, ami nem kerül pénzbe, vagy legalább is nem sokba. Pl. hétvégén időben felkelünk, csinálunk néhány szendvicset és elmegyünk egy nagyot kirándulni (ha jó idő van, esetleg piknikezni), közben legalább a kutyát is lefárasztjuk. :D

Vagy otthon csapunk egy "mozis estét", csinálunk pattogatott kukoricát, összebújunk a kanapén, a barátnőm isteni finom limonádét és teát készít (mikor épp mit szeretnék), és megnézünk egy közösen kiválasztott filmet.

Aztán ott vannak a közös fürdőzések; megengedem a meleg vizet, teszek ki a kád szélére néhány mécsest, és voilá, fillérekből csaptam magunknak egy romantikus estét.

Én szeretek esténként kimozdulni, ilyenkor egy órácskát sétálgatunk a környéken, közben beszélgetünk, és ha összekötjük a kellemest a hasznossal, akkor a kutyaséta is pipa... egyszóval mindent meg lehet oldani. :)


26/F

2015. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Átjön hozzám. Vacsorát főzünk és szexelünk: Nulla forint. Sőt, mindig ő hozza a bort, amit megiszunk a vacsorához nálam.


2. Elmegyünk egy bárba/pubba/kocsmába/iszogatni: Alkalmanként kb. 2 ezer forint.


Ha havi 8 ezret költök rá, azzal lehet hogy már sokat mondtam.

2015. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs barátnőm, 0Ft, és jó pár 1000 forint megtakarítás!
2015. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!