Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít a szülők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a szülők véleménye párválasztáskor?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha gazdabb szülők gyermeke elő fordulhat, hogy lebeszéli a gyerekét,azért mert a lány szegényebb? Találkoztatok hasonlóval?
2017. márc. 24. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, engem hidegen hagy.

L

2017. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
No vagyok, nekem gazdagok a szuleim, egyik parom sem volt szinten gazdag de egyikrol se beszeltek le. Eleve nem kotottem soha az orrukra, kivel randizom epp, csak utolag lettek bemutatva altalaban 1-2 honapra ra, hogy osszejottunk, elotte csak maximum szoba kerult 1-2 mondat erejeig, hogy van valakim. A szuleimet az ilyesmi nem igazan erdekli, amig normalis ember a masik.
2017. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Találkoztam már, de ott a férfit golyózta ki a család, mert a nő családja elég jómódú volt, a srác pedig egy omladozó kunyhóból jött a szociális segélyen élő anyjától...


Ennek ellenére az adott férfi egész megtalálta a számítását, van egy szakmája, de aminek igazából él az a humor és a stand up comedy, amiben regionális szinten elég nevezetesnek számít, a helyi "kulturétteremben" rendszeresen lép fel, remélem sikerül feltörnie.


De ennek ellenére a lány családja eléggé lenézte a saját elmondása szerint (és ismerem a szóban forgó családot szóval bőven el tudom képzelni, apuka-anyuka eléggé leragadt az amerikai '50-es években...).


Szóval gyakori az ilyesmi, hogy az gazdagabb család a szegényebb sorból jöttet kigolyózza.


Számomra amúgy a szülők véleménye akkor számít, ha korrekten közlik és ők maguk is csak azt várják el amit ők is meg tudtak tenni.

2017. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mennyire számít a szülők véleménye párválasztáskor?"


Semennyire!

Ezért van egy ismerősömnek három, halmozottan terhelt unokája.

2017. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anyukám jó emberismerő, így meg szoktam hallgatni a véleményét az emberekről, és utána jobban odafigyelek, de ennyi. Nem szakítanék, csak mert ő azt mondja, hogy nem szimpatikus neki a párom (pedig az exemnél megúsztam volna 2 év szenvedést így :D igaza lett anyámnak vele kapcsolatban :D ), ő pedig elfogadja, hogy véleményt mond, nem "parancsol", és ha másképp döntök, akkor elfogadja.

Ha viszont ilyen pénz-téma, vagy hasonló marhaság miatt akarna beleszólni a kapcsolatomba, valószínűleg egy ideig nem beszélnénk...

2017. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!