Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 év feletti nők, számít az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 év feletti nők, számít az, hogy egy férfinak milyen autója van? Mennyire veszitek figyelembe az egzisztenciát párválasztáskor? Kort is légyszi.

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem 23/L
2017. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze egy férfival, ha azt látnám, hogy nélkülözik, vagy mélyszegény, mert nekem személy szerint a családalapítás eléggé közel van.. De csak azért, mert tele a tárca, nem kellene senki. A jelenlegi páromnak se autója nem volt, se nagy egzisztenciája amikor "kiválasztottam", mégis úgy tudott szeretni, ahogy senki más és most, hogy elérte céljait, még mindig ugyanúgy.. persze imponál egy nőnek ösztönösen, ha megvan az anyagi biztonság, de nekem az is megnyugtató, ha látom, hogy tesz valamit a jövőnkért, nem várok el gyémántot vagy designer táskát. Igazi érték a humor, bizalom, s hogy úriember legyen. Egy szál virág, egy kedves szó tesz boldoggá. Párt választani lóvé alapján tényleg csak a legnagyobb színésznők tudnak..azok is csak ideig óráig tudják csinálni. Szóval nem számít, tényleg nem. 26/N
2017. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem azt nézem, hogy éppen milyen autója, vagy mennyi pénze van. Nekem az a fontos, hogy lássam törekedni, legyenek céljai és tegyen is értük. Előfordult, hogy ismerkedési szakaszban a barátom épp elveszítette a munkáját, autója sem volt, pénze sem, így még egy kólára sem tudott meghívni. Viszont én láttam rajta, hogy ez mennyire bántja és változtatott a helyzetén. Sajnos túl sokat is, egy bmw-s bunkó lett, aki megcsalt amint nagyobb egzisztenciával rendelkezett...de ez már egy másik történet. :D
2017. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor megismerkedtünk /10 éve/ Ladája volt.Most van Bmw,a többi mellet.De sok mindent elárul az illetőről,főleg ha már 30 felett van.35/N
2017. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tooHandsome ***** válasza:

Kevés nő ért igazán az autókhoz ez inkább a férfiaknak fontosabb. Pl múltkor egy lánnyal sétálgattam és megjegyezte, hogy hú de szép ez a fehér Merci én meg mondtam neki, hogy ez max 5-6 millió lehet mert ez egy kábé 10 éves E osztály. Aztán mikor állt mellettünk egy látszólag zsír új Tesla model S néztem is mert eddig még itthon Teslát csak Pesten láttam és kábé 30 millióról indul az alapára arra csak legyintett, hogy áhhh ez nem olyan jó :)


Szóval szerintem igazából náluk a kocsi annyira nem döntő, nyilván látják, hogy ez bmw ez merci az akkor jobban imponál nekik mint egy opel vagy reanult mivel ebből azért következtethetnek bizonyos dolgokra, egzisztenciára, ambíciókra stb. De úgy konkrétan a kocsi milyensége nem a legfontosabb nekik. Legalábbis én ezt tapasztaltam, de én nem is lógok buta golddigger nőcskékkel :)

2017. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja amúgy. Sok nő abszolút nem ért a kocsikhoz.. na de ha cipőről vagy táskáról, ruháról van szó akkor ott vannak. A nőnek csak annyira fontos, hogy tudja hogy van célod és védelmet adsz neki, egy anyagi biztonságot. Ami neki nagyon fontos. Ha meg egy nő kocsit vesz, az a lényeg cuki fehér legyen, vagy merészebb nőnek fekete :))
2017. febr. 19. 23:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát éppen 22 éves leszek, és ugyan annyira nem érdekel kinek mennyi pénze van, mint eddig. A barátom a szüleivel lakik, a harmadik kocsiját fogyasztja. Van egy 30 éves kettes Golfja, amit ajándékba kapott, de az konkrétan nem működik, egy úton kb. 6-szor fulladtunk le. Tehát azt annyira nem szerettem. :D A második autóját részletekben vette egy volt kollégájától, 22 éves Honda, azt szerettem, mert működött. Összetörte, kapott egy Fordot, amin ugyan van mit javítani, de megy, és mivel ő nagyon örül neki, ezért én is! Az autóhoz egyébként ő ragaszkodik nagyon, nekünk soha nem volt, nem igénylem különösebben. Persze kényelmes, és így sűrűbben tudunk találkozni, mert másik városban lakik és gyűlöli a tömegközlekedést (meg tudom érteni). Egzisztenciánk még nincs, de együtt szépen felépítjük majd, és szerintem ez így van jól.
2017. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyne számítana, csak nem merik bevallani, mert akkor rájuk lehetne húzni a pénzéhes jelzőt. 22 év felett a nőknél már nem is az autó a fő lényeg, hanem a saját lakás/ház, az egzisztencia. Egy olyanhoz, akit a szülei tartanak el, hozzá se bagóznak.
2017. febr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!