Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem térek magamhoz efölött....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem térek magamhoz efölött. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Egy ideje flörtölgetek egy férfivel, nagyon szimpatikus, tetszik is eléggé, jókat dumálunk, röhögünk, nap közben chatelünk mindenféléről. Talán kicsit bele is habarodtam. Egy helyre járunk edzeni, onnan ismerem.


Erre múltkor, az edzés után mondta, hogy be akar mutatni valakit: hát a felesége volt az. Hát azt sem tudtam, mit tegyek a döbbenettől. Minimálisan sem feltételeztem, hogy felesége lenne - bár így visszagondolva esténként és hétvégente mindig "eltűnt". Próbáltam jó képet vágni a dologhoz, elvégre nem történt köztünk semmi, a finom flörtön kívül nem is jelzett semmi konkrétat felém.


Ez tegnap volt, ma rámírt a feleség, hogy szimpatikus vagyok neki, úgyhogy nem bánja, ha kavar velem a férje...itt jött a következő döbbenet. Kiderült, hogy félig nyitott házasságban élnek, és ha valamelyikőjüknek úgy igazán megtetszik valaki, akkor lefeküdhet vele, de csak ha a másik jóvá hagyja, hogy tényleg normális az illető!!!???


Ez mi??? Ilyen nekem nem kell, köszönöm, hogy mint egy bábut, mérlegeljenek, hogy megfelelő vagyok-e szeretőnek. Ezt mégis hogy gondolják?

Találkoztatok már ilyennel? Hogy reagálnátok ezt le? Már előre félek, hogy mi lesz, ha legközelebb megyek edzésre és ott lesz...



2017. márc. 24. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

:DDD Vicces, biztos jot nevetnek rajta, ha nekem epp megfelelne a csak szex akkor talan bele is mennek 1-2 alkalomba, vegul is ok nyitott kapcsolatban elnek, szoval nem lenne belole semmi gond.

Viszont ha nem keresek epp szexpartnert, akkor kedvesen visszautasitanam az illetot :D

2017. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat, valoszinuleg tagra nyilt szemekkel kapna el a rohogogorcs, aztan szakitanam meg veluk a kapcsolatot azonnal.
2017. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, éppen kifogtad.

Ha nem akarsz jóváhagyott szerető lenni, akkor a jövőben is maradj meg a röhögésnél és dumálásnál.

2017. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy olyan nagyvérű pasi aki szereti a feleségét és mindent elmond neki ... ...
2017. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Extrém a helyzet!

- ha neked is vonzó a pasi és nem hosszútávra tervezel, akkor megfelelő védekezés mellett(!!!) menj bele


- ha mint férfi nem kell, a helyzet is taszít, akkor hajtsd el a fickót a rák farkába


- ha az első lehetőséget választod, előtte győződj meg, hogy a faszi tényleg nős e és valóban az a tyúk a felesége? Nehogy csőbe húzzanak!

2017. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nevetnék :) ettől teljesen kiábrándulnék a srácból, olyan nevetséges az egész
2017. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Az emberek egy része kötetlen szabadságra vágyik, aztán amikor megkapja, megtorpan. :O
2017. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Béla is ilyen..kiposztolta hogy nyitott kapcsolatba van..meg van pàrja de "bàrmikor kitudok lépni"-mondta..engem mindenesetre jol beetetett elvaràzsolt-lehet ezért rosdz fiu ahogy magàt annak vallotta..nemtudom nem ismerem..és a jeleit se veszem..
2017. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsit meglepődnék. Döntsd el, mennyire vonzó a pasi. Ha szex kapcsolatnak elég, hát hajrá, miért ne....De ha többre vágysz (és van egy olyan érzésem, hogyigen) mondd el neki kedvesen legközelebb, hogy a helyzetet nevetségesnek találod, nem kívánsz vele szex kapcsolatba lépni, köszönöd a lehetőséget. Ez esetben én finoman megszakítanám a kapcsolatot. Nincs ugyanis értelme.
2017. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy poénra venném a dolgot ezek után, és egy jóképű, jó testű, jó fej haveromat megkérném, hogy hadd mutassam be, mint a férjemet. xD
2017. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!