Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőnek kb. hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek kb. hány éves koráig van esélye a fiatal (huszonéves) pasiknál?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Személyfüggő.


Én soha nem kezdenék tőlem fiatalabb sráccal, nálam ez alapdolog.

2017. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bocsi. félreértettem, az utolsó mondatomat, ne vedd figyelembe :D
2017. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja.

De itt egyáltalán nem mindegy, hogy az a nő, hogy néz ki, mennyire törődik magával. amennyiben nem egy selejtes szűzmárja 20-onéves pasiról van szó.

És nem mindegy, hogy a nőnek milyen a gondolkodása.

2017. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg jól néz ki.
2017. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
60+ amennyiben törődik magával.
2017. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam 35 éves koráig simán.
2017. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én közelítek lassan a 40-hez,és még most is van.Az más kérdés,hogy a gondolkodásunk tök más,ez egyértelmű is.Egyik jó barátnőm is így van.Amíg törődsz magaddal,lelkileg fiatal vagy,addig esélyes lehetsz.
2017. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nos.Férfi vagyok nem pasi.Ha jól tartja magát akkor akár 50+ is lehet.De ehhez normálisnak is kell lenni.Legalább főzni tudjon.Ha nem vagyok otthon akkor takarítson ki.Legyen munkahelye.Kinézetre meg annyit hogy ne hanyagolja el magát.Ha szeret sétálni,nyugodt nem pedig kapkodó idegbeteg.Nem kiabál,csendszerető akkor jöhet...Nem kell izmosnak lennie,se agyonsminkelnie.Sőt otthon ne sminkeljen,de ne is öltözzön túl.Egy farmer meg egy valamilyen felső is jól tud állni..A kevesebb néha több.
2017. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha gyereket is akar még a pasinak szülni, akkor max negyvenes lehet, egyébként nem a kor számít, nézzen jól ki, legyen normális, és vígan lehet élni.
2017. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
42 éves vagyok, de még mindig van huszonéves pasi, aki szeretné, ha lenne köztük "valami"... De harmincas is, akinek abszolút komolyak lennének a szándékai... Ettől függetlenül én még mindig az én drága 50 éves Páromat "választom" :) Hát igen, nem minden a kor :)
2017. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!