Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-25 év körüli duci/"mackós"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 év körüli duci/"mackós" fiúk! Nektek is csak a karcsú, modell alkatú lányok tetszenek vagy pedig a duci, átlagos külsejű lányok is?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkinek különböző az ízlése, ezért személyes véleményekre vagyok kíváncsi.
2017. márc. 25. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen férfi, ha a "duci" alatt nem hájas, szétfolyt testalkatot értesz.
2017. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
nekem kifejezetten a vékony nők tetszenek. 24/F
2017. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 28 vagyok és kövér (ne "szépítsük" ducira).

Természetesen tetszenek a karcsú lányok, de tetszenek a ducibb. átlagos külsejű lányok is.


Mivel kövér vagyok én spec. nem várom el, hogy csak karcsú/modell nőm legyen egyszer. Jól is néznénk ki, ha kövéren így tennék...

Amúgy az nem tetszik, ha bármilyen csont látszik. (Nem is egészséges amúgy.)

Mindig is jobban kedveltem az "átlagos" külsejű nőket.


(Én csak annyit várhatok el - már ha egyáltalán lehet ilyet -, hogy nálam "ducibb", kövérebb ne legyen.)

2017. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!