Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányan vannak itt akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan vannak itt akik a neten és hányan akik élőben ismerkedtek meg a párjukkal?

Figyelt kérdés
Kevés olyan "siker történetet" ismerek ahol neten jött össze a párocska. Az ismerősi körömben sokkal jellemzőbb hogy valahol egymásba botlanak és úgy alakul ki a kapcsolat. Itt rengeteg panaszt olvasok a netes társkeresésről és érdekelne az itt jelenlévők kapcsolatai hogy alakultak ki.
2017. márc. 27. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nekem 2 kapcsolatom volt netről (majdnem 2 éves és majdnem 8 hónapos), 1 személyesen (de az még tiniként)

társkereső 0 siker, de lehet ma már az is menne, sokat fejlődtem :D


24F

2017. márc. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból nem tartom jó ötletnek a netes társkeresést, DE! én is interneten ismertem meg a páromat:) Igaz, nem társkeresőn, de nem lehetetlen! Mindenképp szerencse is kell hozzá:)
2017. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Netem ismertem meg a párom (nem társkeresőn), két éve vagyunk együtt.
2017. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én csak élőben ismerkedtem, nekem nagyon unszimpatikus a netes.

A vőlegényemmel is élőben ismertük meg egymást 7 éve vagyunk együtt. Az előtte való 2 barátomat is élőben ismertem meg. 2-3szor volt, amikor szingli voltam, hogy neten rám írt valaki é beszédbe elegyedtem vagy találkoztunk is, de mindig kiderült, hogy kattant :D

2017. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 RoseTyler ***** válasza:
Én netes társkeresőn találtam a párom. Akkor kép alapján ő volt az első számú jelöltem. :D És bejött. Lassan tíz éve vagyunk együtt. 32N
2017. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt innen kapcsolatom, a jelenlegit pedig eloben ismertem meg. Soha nem kerestem direkt kapcsolatot, a tarskeresok hidegen hagynak.
2017. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Élőben ismertem meg, baráti társaság révén, ennek 9 éve. :) Előtte 3 kapcsolatom volt, mindhármat élőben ismertem meg.
2017. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

mi élőben ismerkedtünk meg a munkahelyemen

netre nem is regisztrálnék, mert minek

2017. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A saját partnereimet élőben ismertem meg, de a két legközelebbi barátnőm társkeresőn talált párt (egyikük 15 éve, másik tavaly). Ezenkívül ismerek vagy féltucat olyan párt, akik neten ismerkedtek meg (de nem társkeresőn). Összességében ismerősi körben jóval több aki élőben talált párt.
2017. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Interneten, társkeresőn ismertem meg a páromat.

Mindketten 35+ elvált szülők vagyunk, pontosan tudtuk, hogy kit, mit keresünk.


Nem tartom cikinek az interetes ismerkedést, az online társkeresést sem- egy lehetőség. Van, akinek bejön, ennyi.

2017. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!