Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondta, hogy "úgy nem lennék együtt senkivelsem, ha nem vagyok belé szerelmes". Ez elég egyértelmű jele, hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Mert még nem mondtuk egymásnak h "szeretlek".

17/f

5 hónap


2012. febr. 7. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
épp az ellenkezője, mert ha szerelmes lenne, már alattad izzadna.
2012. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha nincs annyi eszed, ohgy erre magadtól rájöjj, akkor minek neked párkapcsolat?


istenem az ilyen töketlenek elé hullanak a jó nők a csóri kockák meg ki vannak éhezve :p

2012. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem!

egyszerűen veled nem akar összejönni még, mert az előző pasi akivel szabadidejében találkozik egyenlőre vele szexel és ő elég neki! bocs de ez van...

2012. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
FACEPALM
2012. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha odamennél hozzá és megkérdeznéd tőle hogy mit érez irántad? Ja hogy ahhoz bátornak kell lenni, hát legyél férfi és kérdezz rá nála! 5 hónap után már nem mondhatja hogy nem tudja még. Ha meg azt mondja akkor nem szeret, csak ki akar térni a válaszadás elől.


Komolyan nem értem, egy rahedli ilyen és ehhez hasonló kérdés van még amit egyértelmű hogy nem itt és nem nekünk kéne feltenni.

2012. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindig könnyebb kiírni egy kérdést a Népnek, mint face-to-face beszélgetni. Legalábbis a mai tiniknek...


Kérdező: matekból hányas vagy, hogy ilyen egyszerű képletek sem mennek? (Persze, hogy szeret.)

2012. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
most együt vagytok vagy nem?
2012. febr. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
bocsi, csak kicsit össze vagyok zavarodva.igen, együtt vagyunk
2012. febr. 8. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:
ismerős az ilyen "csak azzal vagyok együtt akibe szerelmes vagyok... csak azzal csókolózom akibe szerelmes vagyok.. csak azzal fekszem le akibe szerelmes vagyok"szöveg.végülis szép dolog csak nem kell túlbecsülni. az ilyen lányok kb 2havonta tudnak egetrengető szerelmbe esni valami új fiúcskába
2012. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!