Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy felső - középosztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy felső - középosztálybeli harminc körüli nő és kivel és hol tud ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés
Külsőre, megjelenésre, ápoltságra, igényei. Volt már ilyen nővel tapasztalata valakinek innen?

2017. márc. 28. 00:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Én modell vagyok.

Kétnyelvű suliba jártam, már érettségi idejére volt kettő középfokú nyelvvizsgám.

Sokat sportoltam, és vékony izmos testalkatom volt mindig.

Mindig is fontos szempont volt a partnerem egzisztenciája, és megjelenése.

Az elittárson szoktam keresgélni, ha nincs aktuális partnerem, vagy társam, kinek hogy tetszik.

Sok barátnőm is fenn van ezen az oldalon, elég jó a választék pasikból.

Igényemre annyit tudnék mondani, hogy az aktuális pasi min egyetemi végzettségű értelmiség munkát végző illető legyen.

De ez a minimum.

Jobb ha vállalkozó, nekik nagyon az egzisztenciális mozgásterük az életben.

Szeretek 2-3 havonta nyaralni menni, jó ha elkísér.

legyen a pasinak felső középkategóriás kocsija, min a német prémium triumvirátus közül valamelyik.

kertes házban éljen, vagy a belvárosban, de ha laksában lakik, ne 50-60nm -en, mert az kicsi még egy embernek is.

Én sokat járok külföldre meló miatt, jó ha oda is elkísér néha a fotózásokra, bemutatókra.

magyar viszonylat nagyon sokat keresek, mivel azt a pár nap melót leszámítva itt élek, és nem külföldön.

Ellenben a fizut euroban kapom.

25N 182cm

2017. márc. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

#1 Ennek a bullshitnek mi köze van a kérdéshez ? 😂


Kérdező: Azzal akivel akar kb, igénytől függően. A hol az érdekes kérdés, internetet nem ajánlom.

2017. márc. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Ezzel a helyesírással bőven jó melléd egy sima érettségizett ember is, bár lehet, az is túlzás.
2017. márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem gyanús, hogy az egyes kolléga és csak ironizált. :D

30/f

2017. márc. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az is gyanús hogy egyáltalán nőből van e :D
2017. márc. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Az 1. hozzászólás olyan, mint a Cion bölcseinek jegyzőkönyve: lényegtelen hogy kamu vagy sem, nagyon is jellemző.
2017. márc. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Hülye vagyok, de nem értem ennek a kérdésnek a lényegét?

Pasi akar ismerkedni és arra kíváncsi,hogy néz ki,milyen háttérrel rendelkezik egy olyan nő akit keres?

A "hol?"-t még értem,de hogy milyen...hát azt nem.


A másik: ha nem pasi, hanem nő a kérdező, már valamivel érthetőbb a kérdés...ilyen szeretne lenni...


Kedves Kérdező, fejtsd ki a kérdésed lényegét, vagy csak én vagyok értetlen?

2017. márc. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Jó gimibe járt, van legalább 1 nyelvvizsgája, de inkább kettő vagy három. Értelmiségi, híroldalakat olvas, kiállításokra és színházba jár, naprakész a világ dolgaival, konferenciákon vesz részt. 2 diplomája van, stabil az állása(korábban több helyen dolgozott és gyakran váltott), de folyamatosan képzi magát. Szülői segítséggel lakása van egy jobb kerület jobb részén. Van jogsija és egy középkategóriás a autója.


Általában vékony, de max átlagos testalkatú, mert sportol és egészségesen él.


Gyakran eszik jobb helyeken, de nem flancol feleslegesen. Sem kocsival, sem ruhákkal, sem életvitelben. Közösségi oldalakat diszkréten használ, de az információáramlás miatt fent van mindenhol.


30 alatt még gyermektelen, 35 felé már elvált.


Nekem több ismerősöm is van, remélem hamarosan én is közéjük tartozok, az egyetemen ismerkedtek meg a párjukkal, ezért hasonló kaliberek. Egy két lánynak a munkahelyén még gyakornokként szövődött szerelem kollegákkal.


Aki ehhez a réteghez tartozik, tudja, hogy hova kell mennie hasonló társaságért(rendezvény, konferencia, kiállítás, baráti összejövetel) nagyon ritkán társkeresőznek.


Az első hozzászóló nem tartozik az említett kategóriába(nem a helyesírása miatt).

2017. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha már egzisztenciáról beszélünk elsőcske :)

Mérnök tanár vagyok, mellette van egy magán vállalkozásom, kertes házba lakok teljesen egyedül, kocsim még nincs mert nem "német triumvirátusra gyúrok" hanem egy Porsche-ra ;)

Még mielőtt beszólna valaki, hogy soha a büdös életbe nem lesz nekem akkor most szólok, hogy 2 éves korom óta amióta tudok beszélni, azóta nagyanyám szerint a világ legakaratosabb embere vagyok, önerőből össze hoztam egy saját kertes házat, lediplomáztam, 25 éves vagyok.

vagyis van de az maszekolós autó :)

Magánvállalkozásomat meg nem fogom leadni, mert porolós munka, nagyon is meg van vele a fizetésem másik fele másik meg szeretem csinálni ;)

2017. márc. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az a baj #9, hogy ez senkit sem érdekel.

Dacból nagyzolsz, hozzáteszem, egy vélhetően troll kommentre, és oda a hitelességed, mint értelmiségi.

Persze akkor még azt mondom, hogy oké, ha te is troll vagy, akkor azt mondom, hogy nevetek egy jót rajta, de a megérzésem inkább azt súgja, hogy fogjam a fejem azok miatt, akibe mégis ilyen kevés értelem szorult.

2017. márc. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!