Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja lehet? Féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet? Féltékeny? (kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van két csaj a munkahelyemen akik nagyon bejönnek és sokszor mellettem dolgoznak és ha van egy kis időm odamegyek valamelyikhez (amelyik épp közelebb van) beszélgetni, bókolgatni vagy épp segíteni ebben-abban. Mind a kettő nagyon megkedvelt és ezt másoktól hallom vissza, de egyikük az utóbbi pár napon még csak nem is mosolyog és úgy kerüli a közös párbeszédeket velem. A többi kollégának is feltűnt, hogy jól kijövök a csajokkal és meg is jegyezték páran, hogy tovább kéne menjek (kézmozdulatokkal jelezték, hogy kapjam el az egyiket xD).


Ez a csaj aki nem áll szóba velem talán féltékeny a másikra? Előtte mindig sutyorgott a kolléganőivel és közben rám nézett stb....


Az az igazság, hogy sokat egyikőjüktől sem akarok egyenlőre, de jó lenne nem itt a legelején elrontani ezt a kapcsolatot a csajokkal, hisz ki tudja mi lesz még ebből.


A másik csajjal viszont továbbra is elvagyok és már ő jön oda hozzám szóval mondhatni nála már nyert ügyem van.... az is lehet, hogy már erről beszél az egész brigád és talán ezért féltékenykedik a kiscsaj...


Mi a véleményetek? Mit kéne ezzel kezdenem? Beszéljek a kis féltékennyel? Mit mondjak neki? Hogy lehet egy ilyen vakvágánynál kimagyarázni magam? (ez utóbbi csak költői kérdés)


Előre is köszönöm a válaszokat!

20F



2017. márc. 29. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
El kellene dönteni, melyiküket akarod jobban megismerni...
2017. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a csaj akivel jobban alakulnak a dolgok jobban is érdekel, de nem akarom minden nap azt látni, hogy a másik csaj szenved emiatt... nem vagyok ilyen lelkis, de ezt én indítottam...
2017. márc. 29. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet. Valaki mindig szenved, csak van, amikor ezt nem látod.
2017. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!