Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogy olyan féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy olyan féltékeny vagyok hogy rám jön a sírás?

Figyelt kérdés

Nem előtte sírok hanem veszekedes után mikor nincs ott. Tudom hogy csajozik, es ugy kezdtem el vele foglalkozni hohy ezt tudtam hogy ilyen.


Van egy gyereke es mikor megy hozzá ott van az exe is, es az a no olyan rafinalt hogy bele gondolni se merek miket mondhat neki.

Mikor megy hozzá, azokon a napokon tiszta ideg vagyok de amugy sose vagyok az. Olyankor hozzá se szolok a paromhoz, ha igen akkkr is flegman, olyankor mindig veszekedunk de nem is veszekves hanem en bedurcizok es ennyi...


2017. márc. 29. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Menj el vele es nezd at a helyzetet! Ha nem enged be az ex,akkor menjetek a paroddal es a gyerekkel setalni!

Nem biztos,h barmi gaz van! Nyugodj meg es nezz szembe a problemaval.

N

2017. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én régen tinisrácként sírtam a féltékenységtől. Na az volt a gáz
2017. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a gáz, hogy féltékeny vagy, és sírsz emiatt,

mert van rá okod.

Az a gáz, hogy ennek ellenére is vele vagy.

Miért nem választasz olyat, aki megbecsül?


21/L

2017. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek választottál ilyet? Ostoba liba.
2017. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd ha eléggé fáj már, ott hagyod. Ennyi. Addig meg csak szenvedj a posványban, ha neked még ez is jobb, hogy nincs bizalmad a párodban, mint egyedül lenni. Legalább van valamivel foglalkozni. (Most komolyan, ez miért jó neked?)
2017. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudtad, hogy egy megbízhatatlan farok, mégis összejöttél vele, szóval ezek után szenvedj csak, megérdemled. Ostoba liba.
2017. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!