Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha a párotok vagy a "kiszemeltetek" istenhívő?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy többnyire a pasikat zavarja.
2017. márc. 29. 23:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, és nem jönnék össze ilyen emberrel.
2017. márc. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és én se jönnék össze istenhívő emberrel.


Én magam nem vagyok vallásos, bárki más abban hisz amiben akar, de én olyan embert keresek magam mellé, aki szintén olyan elveket vall, mint én.

2017. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az zavarna, ha mellé sötét és olvasatlan lenne illetve dogmatikusan gondolkodna, rá akarna venni ezekre. Az nem, ha csak hisz Istenben, Krisnában vagy ki minek hívja erőlködés nélkül.
2017. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
Én pasi vagyok és inkább vonzó. Van egy jól felépített világképe és valószínűleg egy szilárd erkölcsi rendszere.
2017. márc. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Istenhívő és istenhívő között nagyon sok különbség van, ha megismerném és kijönnénk egymással, elfogadná az én nézeteimet is és az ő hite sem az a szekta-féle elmeháborodottsági szinten lenne, akkor nem zavarna.

Az életem végéig tudnék erről beszélgetni és fogok is, változni is fog a nézetem ebben biztos vagyok, de ez így van jól. Sok vallásos keresztényt ismerek akik boldogok, legszívesebben én is ilyen lennék és pár "alapvető bibliai igazsággal" meg lenne oldva minden kérdésem, de sajnos az én agyamat máshogy programozták.

2017. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szektás, és nem akarja rám erőltetni a nézeteit, akkor nem zavar. Elutasítani valakit csak azért, mert hisz valamiben, pont olyan csőlátásra utal, mint nem összejönni valakivel az ateizmusa miatt.

Ha normális, toleráns ember, akivel lehet beszélgetni, vitatkozni, stb., akkor kit érdekel?

2017. márc. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
No vagyok es nekem se kene hivo ferfi. Szerintem abszolut ferfiatlan, mivel ostoba es cseppet sem racionalis gondolkodasra vall
2017. márc. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Én hapsi vagyok és "hiszek" Istenben. Imponál, ha a páromnak is van hite, de nem szeretem az agymosott vallási fanatikusakat hitgyüli vagy egyházi módra. Mindenkinek más a dolga a világban és senkinek nem üzeni Isten ugyan azt nap mint nap, ez butaság. Aki hisz, de nem fogadja el az előre gyártott válaszokat, nem a bibliához tartozó "verselemzéseket" darálja vissza, hanem maga elmélkedik el mindenen, hogy számára mit jelent, az inkább a zsánerem. Akinek vak hite van, az ugyan olyan rossz, mintha nem lenne neki egyáltalán. Továbbá, ennek arról kéne szólni, hogy higgyünk, tanuljunk, tudjunk, majd ezzel a tudással képességeinkhez mérten szolgáljuk egymást. Nem arról, hogy misézünk, gyónunk aztán hempergünk a kakiban egész héten mert következő misén majd úgy is meggyónjuk.

30/f

2017. márc. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
9%

Mit nevezhetünk manapság racionálisnak? Azért, mert valamit a tudomány képtelen bebizonyítani és tálalni az emberiség fele, akkor az már nem is létezhet.

Isten hívő voltam, de már nem vagyok az... de az én hitem is csak azért tört meg annak idején, mert egyszerűen meghalt az életem egyik legfontosabb embere, az édesanyám.

Amikor ez az egész bekövetkezett, egyszerűen én is képtelen voltam hinni ebben az egészben.

Racionálisan, boldog kapcsolatban élő emberek hisznek istenben. Nem mondom, hogy mindenhol mindenki boldog, de igen is vannak olyanok, akik ebben felnőve, képesek, érett, felnőtt gondolkodás móddal élni és létezni.

Miért baj az, hogy valaki hisz valamiben? Mert gondoljunk bele egész életünkben abban, hogy uram atyám, ennek az életnek aztán baromira nincs értelme, mert megszületünk, hogy végig szopjunk egy életet? Miért ne hihetne az ember abban, hogy van élet a halál után?

Hogy van egy hely, ahol tovább létezhetünk?

Jobb begyöpösödött, lúzer idiómáknak élni? Ahol konkrétan beletörődsz, hogy egyszer élsz, aztán a halál úgy is utolér és akkor mindennek vége? Ha mindenki így gondolkodna, akkor ennyi erővel, fogjon mindenki egy k i b a s z o t t fegyvert a fejéhez és lője magát fejbe.

De most komolyan... akkor minek élni?

Ha isten hívő maradtam volna se feltétlen akartam volna rá erőltetni az akaratomat a másikra, bár volt olyan időszak, amikor kifejezetten olyan embert kerestem, aki szintén isten hívő volt.

És tudjátok mit?! Lehet, hogy a mai nők helyett, valóban hozzájuk kellene menni. Mert akik valódi isten hívők, sokkal de sokkal barátságosabbak mint az átlag nők többsége, sokkal kellemesebb társaságot képesek nyújtani, és sokkalta eltérnek a mai női ideáktól, amit a nők többsége ma követ és imád.

És nem olyan idióta nőszemélyek, akik isznak, korrekten a sárga földig, és semmibe veszik a normális, kedvesen közeledő, átlagos srácokat is. Persze, ettől függetlenül ismerek olyan hívő lányokat, akik nem különülnek el a átlag nőktől, mert ugyan azon normákat követik és vallják. De rájuk rá lehet mondani, hogy nem éppen a normális kategóriába tartoznak.

És azok, akik azért, mert valaki isten hívő (ami megjegyzem, nem mindig jelenti azt, hogy templomba is jár, vagy minden áldott nap imádkozik, vagy minden áldott nap olvasná a bibliát) elutasítanak valakit, mert ők ezt nem képesek elfogadni, az ő szegénységi bizonyítványuk konkrétan. Mert minden emberben van kivetni való és ez, az ilyesfajta nőknél elég csúnyán kitűnik.

Akik tényleg járnak templomba, minden nap imádkoznak, valószínűleg olyan nőt is fognak keresni, aki szintén vallja az ő nézeteiket. De ettől függetlenül vannak, akik nem ezt fogják keresni, mert világi életet élnek.

2017. márc. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

És vannak a világon olyan dolgok, amiket szabad szemmel egyszerűen képtelen vagyunk meglátni...

Erre az egyik legjobb példa: A szél!

A szelet se látjuk, de érezzük, hogy fúj, hogy körül vesz bennünket rengetegszer.

A különböző baktériumokat sem láthatjuk szabad szemmel, de attól létező dolgokról van szó.

És rengeteg dolog van, amit tényleg nem láthatunk, de valahol léteznek.

2017. márc. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!