Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már csak a (nagyon erős)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már csak a (nagyon erős) ragaszkodás tartott össze titeket a kapcsolatban, és elmúltak a kezdeti nagy érzések, hogy léptetek ki?

Figyelt kérdés
Persze szeretem emberileg, és nagyon rossz érzés fog el, ha arra gondolok, milyen lenne nélküle, de érzésem szerint van bennem egy közepes erősségű társfüggőségre való hajlam, ami ezt okozhatja. Nem vagyok szerelmes, ami önmagában talán nem lenne baj,mert ez előbb-utóbb minden kapcsolatból elmúlik, viszont elkezdtek nagyon idegesíteni bizonyos dolgai, mégis azt érzem, hogy beleroppannék, ha vége lenne. Kapaszkodom, ragaszkodom görcsösen, holott tudom, hogy ennél valószínűleg sokkal jobb is lehetne. Mégis nagyon félek őt elveszíteni. Főleg mert egy nagyon rendes, jó természetű srác, míg az exem egy bunkó, flegma p*raszt volt, mégis tőle is nagyon nehéz volt elszakadnom. Mit lehet ezzel kezdeni?Voltatok hasonló helyzetben? 24/L
2017. márc. 31. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Ha kicsit is ragaszkodsz,akkor maradj vele. Keress uj hobbit! A te flusztraltsagod vetited ki ra. Teljesen harmonikus a kapcsolatod,nincs problema se.

Eloszor a sajat eleteddel kell rendben lenni. Nem az o dolgai az idegesitoek. Tessek sportolni,hobbit muvelni es a barataiddal talalkozni. Ha nem vagy megelegedve magaddal,akkor ra vetited ki. Magadon dolgozz.


N

2017. márc. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyan értelemben idegesít, hogy például mindenből de mindenből viccet csinál, de nem olyan módon, hogy azt érzi az ember, hogy "de jó humora van", hanem, hogy fárasztó, gyerekes, és túl sok, és nem tudok rajta nevetni, mikor századszor lövi el ugyanazt a poént.Mondjuk tény, hogy én alapból komolyabb típus vagyok, de ettől függetlenül belemegyek a viccelődésekbe, de egy idő után már erőltetettnek érzem. Baromi hirtelen mozdulati vannak, mindig véletlenül "rám könyököl", szexnél pózváltásnál véletlenül megüt, belém térdel, még akkor is rákönyököl az összekontyolt hajamra, amikor már 100%-an a fejem alatt van. Sokszor mondtam már neki, hogy kicsit próbáljon meg odafigyelni , mert állandóan tele vagyok kék-zöld foltokkal, túlzás nélkül.És mikor feljajjdulok, csak nevet a helyzeten. Lehet, hogy ez hisztinek tűnik, de tényleg zavaró, nem szeretem ezt a hirtelenséget, és azt, hogy megkért rá, szóljak, ha bármi zavar, és változtat rajta, de ha nagy ritkán ezt megteszem, akkor sem veszi figyelembe. Át fogom gondolni, ami írtál, mert tudom, hogy lehet benne igazság, de úgy érzem, olyan dolgok zavarnak, amik nem tartanak tükröt elém, engem nem zavar az, hogy óvatos vagyok, és odafigyelek dolgokra, míg velem ellentétben ő szétszórt, heves.
2017. márc. 31. 07:38
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Igen, így már érthető, nekem is van egy ismerősöm aki ilyen poénkodó fajta, néha meg szoktam már tőle kérdezni, hogy lát még mást is magán kívül, aki röhög a hülye viccein?

Én is szoktam poénkodni hapsi létemre, de én arra megyek rá, hogy tényleg mindenki jól érezze magát, és ne ismételgessem magam.

Az meg, hogy nem figyel Rád...lehet, kissé szétszórt, meg figyelmetlen, inkább próbálj ezért még szólni.

Igen, biztos mindig van még jobb, csak hát 1x él az ember, és kérdés, hogy mibe fut bele legközelebb. :(

És talán nem tud kiszakadni belőle sosem, mert egy agresszív állattal hozta össze a sors. Ilyet is ismerek. :(

2017. márc. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!