Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, , erős felindultságodb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, , erős felindultságodban'' mire lennél képes? (Karmolás, pofon vagni vagy belerugni a másikba, esetleg leütned valamivel, sokkolnad-sokoloval stb.

Figyelt kérdés
2017. márc. 27. 17:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Felszabdalnam a heregolyoit machetevel.
2017. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Valós válaszokat kérnék ha lehet kort is kérnék!
2017. márc. 27. 17:51
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg forro viaszt csepegtetnek a golyoira, majd miutan megszilardult, letepkednem a beleszaradt hereszorokrol, hogy huzza a szort jol, tuvel szurkalnam a mellbimbojat, tiplit dugnek az anuszaba es huzgalnam ki-be, bekennem malnaszorppel a farkat es kikotnem egy darazsfeszek melle... Elelveztel mar?
2017. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Én nagyon idegbeteg tudok lenni,szerintem pofoznam,tökönrugnam és a földön rugdosnàm-taposnàm ahol érem!-29N
2017. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3-as kíváncsi vagyok!Bármilyen hihetetlen nem élvezek erre....
2017. márc. 27. 17:54
 6/16 A kérdező kommentje:
Ment a zöld
2017. márc. 27. 17:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül melyik merítené ki a párkapcsolati erőszak fogalmát?
2017. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Erős felindulásból? Otthagyom szó nélkül. Aztán szépen, módszeresen tönkreteszem. Igaz, kicsit időigényes, de megéri a befektetett energiát.

Eddig csak egy pasi érte el, hogy ezt el is kövessem ellene, keményen megdolgozott érte és megérdemelte.

Minden más esetben sikerült emberi módon szakítani.

2017. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem bántok senkit, akkor sem ha éppen felindult állapotban vagyok- legalábbis fizikailag biztos nem, néha egy manósapkányi lelki becsúszhat, de az sem komolyan vehető. Elvárom, hogy oda-vissza működjön a dolog.
2017. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Tekintve, hogy az elsö kézlenditésre lefogna, igy semmit nem tudnék tenni.


Az más kérdés, hogy alapbol nem verekszem (minek), hanem inkább szobam alázom meg. Ennyi.

2017. márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!