Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a gyerekes, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a gyerekes, amiért ennyiért szakítottam? 20F

Figyelt kérdés

Már a kapcsolatunk legelején láttam azt, hogy más csávókat kedvelget a szeretett közösségi oldalunkon, 1,5 hónap után szóltam neki, hogy kicsit zavaró, rosszul esik, hogy miközben velem van, másokat(csak csávókat) tetszikel. Abbahagyta egy időre, aztán újra kezdte. Igaz, ritkábban, de napi 1 az mindig becsúszott. Ő azon volt kiakadva, hogy miért nem lájkolgathat azt, amit akar? Én mondtam, hogy lájkolhat, de rosszul esik és idegesítő. Míg ő megkért engem x meg y dologra, hogy ne csináljam, sose csináltam többet, én ennyit kértem tőle és azért is csinálta, sőt, nem is kértem, csak szóvá tettem. Aztán nem csak emiatt, más dolgok miatt is, sokat veszekedtünk és oda jutottunk, hogy én csak akkor folytatom, ha többet találkozunk, mert neki megfelelt a facebookon való kommunikálás és sokszor lusta volt találkozni, aztán ugye ez, hogy jó lenne, ha nem kedvelgetné a pasikat.. (Nem rokonok, vagy közeli ismerősök, hanem CSAKIS jóképű csávók.) Lehet, hogy én vagyok a gyerekes, de mikor megbeszéltük, hogy oké, legyen így, nem fogja többet ezt csinálni, felmentem facebookra és az volt az első, hogy megláttam a hírfolyamomba, hogy megint tetszik neki egy csávó. Aztán mondtam, hogy befejeztem az egészt, mert szerintem itt már rég nem arról szól, hogy pasikat lájkol, hanem, hogy ennyit kértem tőle és tisztában van vele, hogy rosszul esik ez nekem és azért is csinálja. Érdekes módon én pedig amit mondott, hogy ne csináljam, azt soha többet nem csináltam.

Én sem lájkolgattam nőket, mert tudom, hogy nem esne neki jól.

Nők, nektek van igényetek arra, hogy miközben együtt vagytok a párotokkal, más pasikat lájkolgassatok?

Mi a véleményetek?

Felnőtt kategória, mert nem a 15-16 éves fiúk/lányok véleménye érdekel.

A már exem 18 éves.


2017. márc. 31. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom gyerekesnek.


Ma az alap probléma gyerekesnek hangzik, valóban ez egy közösségi oldal, ami nem a valós világ.


De ha jól olvasom a történeted, felbukkantak más problémák is, pl hogy nem nagyon akar személyesen találkozni.


Illetve egyetértek a gondolatsoroddal, hogy a végén ez már nem is a Facebook-ról szólt, hanem arról, hogy van egy igényed, egy dolog, ami zavar és nem veszi figyelembe, hogy jobb legyen neked, hiába kérted meg. Felmerül a kérdés, hogy fajsúlyosabb gondoknál később akkor mi lesz? Ugyanúgy süket fülekre találsz?

2017. márc. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Nezd, en nekem eleve az ismeroseim csak is olyan emberekbol allnak, akikkel mar vmifele kontaktusba kerultem(volt o.tarsaim, munkatarsaim, szomszedok stb.) szoval az utcan sem mennek el mellettem koszones nelkul.

Nem szoktam sokat likeolgatni, de ha igen azert sem szol be a parom. O amugy is tobbet van facen, nagyon sok novel beszel es likolja a kepeiket. De nem zavar, en ettol nem leszek feltekeny. Tulajdonkeppen nem is erdekel, ha megakarna csalni mar megtette volna, annyira meg ismerem ot, hogy nem tudna eltitkolni.

2017. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Más az értékrendetek, ennyi.

Én is olyan vagyok, mint te.

A tudatom elismeri, hogy attól függetlenül,

hogy valaki lájkolgat egy hülye közösségi oldalon, még nem csal meg, meg különben is: hűséget fogad az ember, nem vakságot.

A lelkem mégis mást mond, az érzéseimet bántaná ez a dolog, így én sem lennék boldog egy ilyen kapcsolatban.


Tehát: nem feltétlenül rossz vagy elítélendő dolog ez a lájkolgatás, DE ha téged zavar, akkor minden jogod megvan rá, hogy kilépj egy ilyen kapcsolatból!


21/L

2017. márc. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló minden szavával egyetértek, magam sem fogalmazhattam volna meg szebben.
2017. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Mindenkinek más a heppje, ha neked ez esik rosszul, akkor figyelembe kéne vennie :D Nem feltétlen szakítani kell, hanem felnőttek módjára megbeszélni. Ha erre sem alkalmas, akkor a későbbiekben sem várhatsz tőle többet.
2017. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Érthető, hogy szakítottál. Mi sem lájkolgatunk csajokat meg pasikat a párommal pont ezért. Jobban jársz így hosszútávon, ez a lány nem való kapcsolatra (egyelőre), mert nem akarja igazán.

22/L

2017. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze, en probaltam megbeszelnim kb 3-4x hoztam fel temakent. Sosem tudott ra valaszt adni,.hogy miert csinalja. "Csak úgy." "Csak rányomtam." Tehat igazabol semmit se nyer ezekbol a lajkokbol csak ranyom.. nincs erre szuksege es nem kenyszer, de azert sem hagyja abba, hiaba tudja, hogy rosszul esik nekem. Es en is tisztaban vagyok ezzel ahogy irtatok hogy ettol meg nem fog megcsalni, szimplan az, hogy azert is csinalja, direkt provokal. Nem csak eamitt volt a szakitas, neki jo volt a facebookos beszelgetes es lusta volt atjonni es sokszor volt h azert nem jott at mert o tanul.. kozben vegig facebookozott.
2017. márc. 31. 10:53
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Akkor hagyjad a fenébe, és dugja fel magának a telefonját meg a tablettjét....és éljen tovább a közösségi oldalakon......
2017. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

El kellene magyarázni az ilyen idióta csajoknak (...vagy pasiknak), hogy a lájkolás pont annyi, mintha az utcán egy számára neki tetsző pasi láttán elismerően füttyentene és utána fordulna, mindezt a párja jelenlétében.

Mindkettő a tetszik, kifejezése, csak az egyik virtuálisan, a másik a valóságban.

Teljesen jogos, ha valakinek nem tetszik, ha a partnere ekkora paraszt.

2017. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
en is megertem. az egyik exem pont ugyanezt csinalta,es mindig a szexi kepeket likeolta. utana meg is csalt :D a mostani parom nem tesz ilyet. elofordul, hogy megnezi, de nem likeolja stb, mert tudja, hogy nekem rosszul esne. sztem a figyelmesség az egyik alapja egy jol mukodo kapcsolatnak. milyen kellemetlen es megalazo mar ha van az embernek egy jo csaja pasija es megis masokat tetszikel... sztem megalazo mert azt ereznem h nem vagyok eleg, illetve eselyt ad masoknak is.
2017. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!