Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, mert eléggé gyerekes, mivel fiatalabb tőlem 2 évvel.Tényleg szemét vagyok?

Figyelt kérdés
Az iskolát tekintve én 2010ben diplomázom, neki meg még érettségije se lesz akkor. egy évig voltunk együtt, szép időszak volt, de ennyi. Neki nagyon rosszul esett, imád(ott). Rosszul tettem?
2009. jan. 10. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Atól függ miben/miért volt gyerekes.
2009. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
de te szereted még? mert ha szeretted volna/szeretnéd, nem hiszem hogy zavart volna hogy ő ilyen vagy olyan, mert elvileg úgy fogadod el amilyen, az lenne a szemétség ha csak ámítanád....
2009. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem szeretem, ezek szerint lehet h akkor sem szerettem?
2009. jan. 10. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem szeretted minek hülyítetted 1 évig?
2009. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Frankón kihasználtad? Gratulálok (:

Más örülne ha találna olyan pasit, aki imádja, te meg csak.. Szép vagy mondhatom. És szemét is, igen. De nem emiatt.. hanem mert hülyítetted. Szerintem nem is szeretted te soha.

2009. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!