Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Taszító, ha egy férfi szemei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszító, ha egy férfi szemei könnybe lábadnak egy film végén?

Figyelt kérdés

Nyilván most romantikus, dráma és hasonló jellegű filmekre gondolok. Mennyire taszító egy nő számára, ha a párja, vagy esetleg egy randin a férfi elérzékenyül egy filmen? Nem zokog, és nem patakokban folyik a könnye, csak látni rajta, hogy meghatotta az, amit látott.


30F



2017. márc. 31. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem taszító, sőt aranyos, ha egy férfi tud sírni. Én is minden nyálas cuccon elpityeredek, szóval meg is tudom érteni :D
2017. márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Több ilyen nő kellene a mai világba. :D
2017. márc. 31. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan itt tartunk még, hogy gáz egy férfinak sírni? Én is ilyen vagyok egyébként és hát emiatt még sosem kaptam egy rossz szót se barátnőtől sőt egyszer amikor mozizni voltam az exemmel akivel akkor még csak ismerkedtünk akkor is a film egyik jeleneténél bekönnyeztem amit ő észre is vett és ő utólag azt mondta, hogy akkor tudott mellettem teljesen feloldódni mert látta, hogy vannak érzelmeim mert előtte nem annyira mutattam :D

Én inkább a megható/boldog pillanatoknál szoktam elérzékenyülni nem a szomorú jeleneteknél, meg filmeken nem igazán inkább a valós történéseken. Szerintem nem gáz illetve senki sem mondta még. Mivel alapból férfias vagyok és van önbizalmam ezért nem gondolnám, hogy emiatt lenéznek de inkább mint mondtam ez még tetszeni is szokott a lányoknak.

2017. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha elérzékenyedik az rendben van...de tőlem többet azért ne sírjon.
2017. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a férfiakat már gyerekkorban csesztetik a fiúk nem sírnak, ne mutasd ki az érzelmeid stb. Baromságokkal. Aztán csodálkoznak, hogy a két nem alig tud egymással érdemben kommunikálni.
2017. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is könnybe lábad a szemem, ha a film/könyv megható. Most meleg vagyok? 😞
2017. ápr. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Számomra kifejezetten imponál, ha egy férfi képes elérzékenyülni. Azt mutatja, hogy érző szív lakozik benne. :)
2017. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!