Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számodra fontos párkeresésnél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra fontos párkeresésnél, hogy a másik milyen könyveket, filmeket, zenéket szeret?

Figyelt kérdés

2016. márc. 17. 20:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem a milyenség a lényeg, hanem az, hogy valamelyiket űzi legalább!
2016. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

régen azt hittem, hogy fontos, pedig nem.

A párommal évekóta együtt vagyunk, és abszulult nem egyezik az ízlésünk szinte semmiben. Van néhány közös film, könyv, zene amit szeretünk, de elég elenyésző. Nem érdekel. Mi mindig ugratjuk egymást a másik kedvence miatt, ami lehet egy plusz dolog is. :)

2016. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem eget verően fontos, de érdekes. Miért? Milyen könyveket, filmeket, zenéket szeretsz?
2016. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nem fontos de ne fikázza a zenéket amiket hallgatok
2016. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%

szerintem aki épp ilyenben van, és amugy jo a kapcsolata, annak most ugy tűnik, ez nem szempont, aztán az élet még rácáfolhat a következő 50 év alatt.. valojában meg egy erős szempont, inkább ugy megfogalmazva, hogy mennyire lelkitárs a másik, és a kedvencei kapcsán lehet valakivel mélyebb dolgokrol beszélgetni.


sztem nagyon fontosak ezek a dolgok, pl. ismerek egy srácot, aki táncos és az eddigi tartos kapcsolatai mind táncossal voltak, vagy művészházaspárt, akik 40 éve vannak együtt és huzzák egymást hivatás szempontjávol is előre, talán az egyetlen szép házasság,a hosszabbak közül, amit eddig láttam .

valahogy én sem arra vágynék igazán, amit asszem Müller Péter mesélt az ilyen művészkapcsolatokrol, hogy kétféle van, amikor a párod is művész, meg amikor olyan tipikus htb, aki elvégzi a mindennapi teendőket otthon, ilyen pl Pege Aladár, akinek a felesége olyan háziasszony tipus és viccesen elmesélte, hogy amikor ALi az aktuális uj számát előadja otthon, akkor a főzést is abbaagyja és siet meghallgatni :) lehet igy szépen élni, de nem erre vágynék , hanem egy lelkitársra.


vagy ott van pl Ákos, akinek a felesége az egész életét azzal töltötte, hogy 5 gyereket szült neki és aládolgozik a karrierjének , intézi a fellépéseit, ügyeit.

2016. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát a zenei ízlésén talán elgondolkodnék, de ha nagyon megszeretem valóban, akkor az is kit érdekel kategóriássá válik, mert akkor érte megéri bevállalni, ha időnként kaka zenéket hallgat. Max én meg berakok magamnak valamit fülhallgatóval, azt csá.
2016. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a kalandregényektől kezdve a hosszabb útleírásokon át a politikai és gazdasági elemzésekig sokféle írás befogadására képes vagyok, ugyanígy állok a zene terén is, azaz a viking metaltól kezdve az uplifting trance-ig bármit szívesen meghallgatok hangulatomtól függően, valamint filmek terén a trash horroroktól kezdve az örök becsű háborús filmeken át a krimisorozatokig bármit megnézek, így valamilyen szinten elvárom az alkalmazkodást. Például egy alteros csaj ne kezdjen el leugatni azért, mert kizárólag psychedelic trance-re tudok edzés alatt jól teljesíteni, vagy ugyanígy egy diszkókirálynő ne fikázzon, ha éppen black metalhoz van kedvem.
2016. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%

én vagyok a Pege Aladáros kommentelő.. szoval azért gondolom, hogy igen, komoly kapcsolatnál, szerelemnél fontos, mert eekből sok más fontos dolog következik.


természetesen azzal nem függ össze, hogy alkalmasak vagytok -e együttélésre, de együttélni meg az albitársakkal is lehet jol. és persze akivel egyeznek ezek a kedvences dolgok, azzal sem biztos, hogy működik az együttélés. de a jo alapok része, szerintem.

2016. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Na ne már!! Ha szeretek valakit, akkor elfogadom azt is amit ő szeret. Nem biztos, hogy megszeretem, de kompromisszumokra hajlandó vagyok, és fordítva is elvárom. Én egyébként sem vagyok az a típus, hogy meghallok egy x műfajt, és azt mondom az pocsék, utálom. Esélyt adok neki. Meg persze tisztelem a másik embert, ezért nem nyomom el, nem mondom a kedvenceire, h. xar, maximum tapintatosan közlöm, hogy nem lesz a kedvencem.

Meg annyiféle műfaj van, és azon belül is lehet kategorizálni valamit, tehát nekem ez elképzelhetetlen, hogy ilyen sok témából legalább egy valamit ne szeressünk mind a ketten.

2016. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
sztem sem arrol van szo, hogy nem lehet nyitottnak lenni, akár számunkra uj dolgokra, vagy szélesiteni a palettánkat vagy hogy az izlésbeli ikertestvéreddel kell együtt lenned. csak legyenek bizonyos átfedések és ne legyenek gyökeres, szélsőséges ellentétek. amugy ez minden területre igaz, a házimunkára, a gyereknevelési elvekre, arra, hogy ki mit szeret csinálni szabadidőben együtt (nem a barátokkal, azokkal is kell, meg saját hobbi is kell, de kell közös időtöltés is)..stb. szoval ez a kapcsolat minden szegmensére igaz.
2016. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!