Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki ismerkedés elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki ismerkedés elején (első-második randi) azt mondja hogy nem szerelmes, de bármit megtenne értem, és mindent megold nekem csak akarnom kell. Akkor mégis szerelmes lenne? Vagy csak nagyon akarja?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 1. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ilyesmit csak az mondana, ha valóban nem szerelmes, akinek tök mindegy, hogy kivel van, csak legyen végre valakije, akit meg tud tartani. Ezért tenne meg bármit, hogy el ne hagyd, ne maradjon egyedül.
2017. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez aféle beetető duma is lehet. Azt mondja, amit a nő hallani akar. Ne az ilyen mondatainak tulajdoníts jelentőséget, hanem a tetteinek - azok százszor többet mutatnak, mint a szavak. Mondani bármit lehet, viszont a cselekedeteket sokkal nehezebb megjátszani, sőt, sokszor lehetetlen.
2017. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A nő mondja...
2017. ápr. 1. 11:29
 4/9 A kérdező kommentje:
A lényeg, vegyük tényként hogy komolyan gondolja. Akkor szerelmes lehet? Vagy ez mi?
2017. ápr. 1. 11:31
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez kb olyan hogy elvan veled, de ha jön a szőke herceg akkor téged faképnél hagy.
2017. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Bizonyitani akar maganak. Barmit megtesz, de nem erted, hanem hogy a sajat egojat novelje.
2017. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Első második randinál mégis hogy beszélhetünk szerelemről??
2017. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lenne hiteltelen, ha az 1-2. randin szerelmes lenne valaki.
2017. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nekem ilyesmit mondana, en oszinten megijednek tole. Ertelmes ember ilyet nem mond, mert nincs valosagalapja. Olyat se mond, hogy szerelmes, mert meg nem tudja ennyi ido alatt kiismerni a masimat. De hogy barmit megtenne erted, na az ugy hulyeseg, ahogy van.
2017. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!