Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja minden pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja minden pasi, hogy engem érdekel, hogy az exébe szerelmes?

Figyelt kérdés
:/ már nagyon unom ezt..most a legutolsó is, aki elvileg szexelni akarna velem erről beszélt, ezek után nyilván el is ment a kedvem a dologtól, meg tőle is..fú..de ilyenkor fel tudnék robbanni..:D

2014. nov. 17. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Na ezt en se ertem. Sot. Azt sem hogy miert nem lepnek tul az exeken. Foleg ha honapok evek telnek el...
2014. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát jó..nem baj, ha nem lép túl rajta..de nekem minek kell erről tudnom? Ne nekem mondja már el, én sem fárasztom a múltam részleteivel..meg azzal, hogy számomra az exem az ideális nő. Direkt bántani akar ezzel vagy tényleg nem gondolnak bele a pasik ebbe, hogy ez, hogy esik egy nőnek? Mellesleg egy két évvel ezelőtt megszűnt kapcsolat miatt nyávog még mindig..én a fél évvel ezelőtti miatt sem szoktam..na mindegy, nem értem én ezt..
2014. nov. 17. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne hazudj! Én nem gondolom, hogy az exeimhez fűződő érzelmeim érdekelnének.
2014. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt, hogy érted, hogy hazudok? Mondom, hogy nekem írja le, hogy még mindig azt a csajt szereti..miután hónapok óta szexről beszélgetünk..normális az ilyen?Mit gondol, hogy majd ezzel vonzóbb lesz számomra? :D
2014. nov. 17. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Oszinten? Lelki szemetesladanak hasznalnak ilyenkor...
2014. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát, ja, eléggé úgy tűnik..:/ de akkor nem sértődhet meg, ha engem a továbbiakban nem érdekel ő. Nem tudom, lehet csak én vagyok ilyen, de én kínosan kerülöm, hogy megbántsak másokat..és tuti nem beszélnék ilyenekről egy pasinak..max. ha kérdezné..

De ezt már több pasi csinálta, ez a sokadik volt már..most szakadt el a cérna..:D

2014. nov. 17. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Valami azt súgja, hogy lehet, hogy ezek a pasik nem is szeretik már azokat az exeket, csak nem akarnak kapcsolatot, ezért ezt használják ürügyként, hogy ne kelljen kapcsolatba lépni veled. Szóval ezzel akarták közölni, hogy "bocs, de csak szexre kellesz, szerelmes nem leszek beléd"… De ez csak egy megérzés.
2014. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát jó..de ilyenkor nem lenne egyszerűbb ezt közölni, hogy csak szexet tudok veled elképzelni, mint az, hogy hónapokig írogat nekem minden nap, megkérdezi hogy vagyok stb..és mellesleg elmeséli néha, hogy ő még az exét szereti? :D Nekem mindenképp idegesítő..:D Akkor inkább hagyjon békén és ne fárasszon a hozzám képest ezek szerint annyira tökéletes exszel kapcsolatos részletekkel..:) Áh, férfiak..:D
2014. nov. 29. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!